anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż 1 sztuki. Możesz kupić tylko 1 sztukę! Ta oferta jest limitowana.

galakorz
#7 Wielbiciel#

Witam,

chciałbym się dowiedzieć gdzie mogę ustawić taką funkcję podczas sprzedaży "Możesz kupić tylko 1 sztukę!
Ta oferta jest limitowana. Rozumiem"?

Chodzi dokładnie o to aby klient podczas zakupu mógł włożyć do koszyka tylko jedną sztukę kupowanego towaru mimo że dostępne jest np 100szt. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Astrid_Fashion
#7 Wielbiciel#

Też chętnie się dowiem.

 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@galakorz  Takiej opcji chyba nie ma, ale  sprzedawcy radzą sobie inaczej.

W opcjach wysyłki ustawiają normalną cenę wysyłki dla  1 szt, bez możliwości więcej  niż 1 szt  w paczce.

Aby kupić kolejną sztukę kupujący musi ponownie opłacić dostawę bez  smart.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@br. Czyli nie chodzi o zakup tylko 1 szt, tylko o kasę. Zapewne jak cena takiego towaru jest np. 2 zł+ koszty wysyłki, to kupi.😁

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Kasa to chyba jest  z tego niewielka bo jeszcze prowizja od wysyłki dochodzi.  Tu chyba chodzi o nałapanie komentarzy  od róznych klientów, żeby statystyki podreperować.

oznacz moderatorów

Astrid_Fashion
#7 Wielbiciel#

Ale ostatnio miałam taką sytuację, że kupiłam robot kuchenny. Tydzień później chciałam kupić drugą sztukę dla mamy i pojawił się komunikat, że jest limit 1 zakup na 1 użytkownika.

oznacz moderatorów

hielectro2
#7 Wielbiciel#

Też tak mam, sprawdź czy nie ma udziału w allegro ceny albo wyłącz smart

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Bywa tak czasem że jakieś sklepy sieciowe robią promocje dla klientów ale zezwalają na zakup pojedynczych sztuk aby towar nie poszedł do wtórnego handlu a klienci którzy potrzebują więcej robili zakupy bezpośrednio w takim sklepie bez oddawania prowizji.

oznacz moderatorów

VSPRINT_PL
#10 Popularyzator#

Hej!

W strefie okazji możesz manipulować liczbą sztuk dostępna dla jednego kupującego.

oznacz moderatorów