anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż bez firmy po 30 czerwca

Client:54755581
#7 Wielbiciel#

Witam czy prawdą jest że po 30 czerwca 2020 roku będzie można sprzedawać na allegro na koncie prywatnym ? 

oznacz moderatorów
28 ODPOWIEDZI 28

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Client:54755581  Na Allegro sprzedawać na koncie prywatnym można od początków jego istnienia  🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Client:54755581
#7 Wielbiciel#

Ale było w planach że można tylko do 30 czerwca a później po tej dacie tylko i wyłącznie na allegro lokalnie. I czy jest prawda że będzie można w dalszym ciągu sprzedawać na koncie prywatnym na normalnym allegro a nie lokalnym

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

tak kamcia, ale miałobyć to do czerwca, okazało się, że jednak nie ma okresu przejściowego i nadal można wrzucać na allegro jako prywatni 🙂 @Client:54755581, bez limitu narazie 😛

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@konto zamknięte I tylko kasa kasa a ja 🍦

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@LEW433, lwiczki i kasacja 😄

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@konto zamknięte  Domyśliłam się o co chodzi, ale tak to sformułował że musiałam 🤣

_____________
Kama
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Kaliope_Brzeg, taka śmieszna Kamcia że hoho 😄 <przytula> 🤗

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Gdzie było jakieś info, że okres ochronny... tfu, przejściowy jednak nie zakończy się 30 czerwca?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

hmm.. support mi tak powiedział na czacie 😮

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

To fajnie ze strony allegro, że tak ważnych rzeczy nie zapominają ogłosić wszem wobec:]

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Informowaliśmy o tym w wiadomościach mailowych do wszystkich kupujących i sprzedających 28 kwietnia. Informacja o zmianach jest również prezentowana w naszych Aktualnościach.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Rzeczywiście, jest (w mejlu z 28. kwietnia), mea culpa. Niemniej jednak trzeba było sobie kliknąć w "would you like to know more?" (#pdk😁), żeby wpaść na trop tej informacji.
IMHO, tak ważne kwestie jak zmiana dot. okresu przejściowego powinna być na planie pierwszym albo i mieć oddzielną przypominajkę w aktualnościach.
Nadal pozostaje otwarte pytanie: czy z konta niefirmowego będzie można wystawiać oferty po 30. czerwca?🤔

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

__RPM_
#14 Krzewiciel#

@Knowhere  Ja dostałem informację, że nie ma daty granicznej do kiedy.

W mojej ocenie to na razie nie ma takiej daty, gdyż sami testują rozwiązana na użytkownikach. Najpierw chcieli oddzielić firmy od prywatnych, później do prywatnych na Lokalnie dołożyli firmowych. Teraz mówią że nie ma rozdziału na razie.

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Masz na myśli wystawianie ofert z konta prywatnego na Allegro? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ Yup;]

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Knowhere Nic się tutaj nie zmienia, wszystko działa jak dotychczas, czyli nadal będzie to możliwe. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

Mmabatho
#8 Zapaleniec#

@_HolaOla_  - troszkę już się gubię w tym wątku (i innych które przeglądam).

Może w punktach będzie prościej i inni też dostaną jasną odpowiedź:

  1. Czy dobrze rozumiem, że jako prywatny sprzedający (bez konta firmowego) nadal będę mógł po 30.06.2020 wystawić aukcję na zwykłym allegro (przez dotychczasowy - stary - formularz)?
  2. Wcześniej było mówione, że po okresie przejściowym (w moim przypadku był to właśnie 30.06.2020) prywatni sprzedający będą mogli wystawiać tylko przez allegro lokalnie (z opcją widoczności aukcji na zwykłym allegro). Czy taka sytuacja kiedyś faktycznie nastąpi, tylko została przesunięta w czasie, czy zmieniliście koncepcję i planujecie zostawić prywatnym sprzedawcom bezpośredni dostęp do zwykłego allegro?

Z góry dziękuję za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Mmabatho Tak będziesz mógł

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@Mmabatho 

Nie Ty jeden się gubisz.

Jestem przyzwyczajona do tekstów pełnych kwiatków typu "irrelewantność" czy "przepisy intertemporalne", ale tutaj sobie często nie radzę.

Wygląda na to, że Lokalny Niewypał zakończy swój smętny żywot szybciej niż się ktokolwiek spodziewał. Oby prowizja od wysyłki podzieliła jego los, czego wszystkim życzę 🙂

Tak, wszystkim, Allegro też - bo i dla nich tak będzie lepiej.

oznacz moderatorów