anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż-blokada

Luiza_konto
#7 Wielbiciel#

Witam was wszystkich!

 

Ogólnie miałam na sprzedaż pare kluczy do gry na sprzedaż. Kupiłam je po taniości i chciałam na tym zyskać. Wystawiłam ogłoszenie a tu z automatu ban (że niby pracownicy go zrobili w ciągu 4 sekund) 

Główna historia

Po tej blokadzie jak się skapnełam to zobaczyłam że coś jest nie tak. Mianowicie automatycznie się zamkneło ogłoszenie, a kiedy chciałam wejść to wyświetlał się typowe 404. Nacisnełam wystaw a tu proszę ... Blokada gdzie poinformujemy cię o szczegółach mailowo. Oczywiście nic nie dostałam dlatego skontaktowałam się z pracownikami.... Nie pracownikiem, ponieważ skontaktowałam się z pierwszą osobą gdzie opowiedziałam co i jak. Klasycznie przesłała mnie do innej osoby więc pozdrawiam ciebie Panie Stanisławie C. co napisał mi 2 wiadomości i po pół godziny nie było żadnego kontaktu. Najciekawsze jest to że jakimś cudem stało się to że mnie z automatu wylogowało gdzie musiałam pisać login i potwierdzać numerem telefonu(przez to w drugim kontakcie pracownica napisała że nie zostały zapisane rozmowy). Noi po raz kolejny poopowiedziałam tą historię z blokadą. Gdzie napisała że wysłała kontakt do odpowiedniego działu. I nie wiem czy to był przypadek lub nie ale zamiast wysłania mi wyjaśnień przyszedł mi newsteller odnośnie jak rozpoznać allegrowicza. I do teraz jest cisza......

 

 

W podsumowaniu:

 

Dostałam blokadę na sprzedaż  bez żadnego wyjaśnienia ani mailowo ani poprzez próby kontaktów na ten temat

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

kostas11
#21 Demiurg#

@Luiza_konto a tak po naszemu 🙂  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Luiza_konto
#7 Wielbiciel#

blokada bez wyjaśnienia i brak  kontaktu na ten temat

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Trudno to zrozumieć. Napisz krótko i jasno, o co Ci chodzi?

oznacz moderatorów

Luiza_konto
#7 Wielbiciel#

zedytowałam i dopisałam podsumowanie 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Na forum raczej tego nie wyjaśnisz, tylko przez kontakt z Allegro.

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

Luiza_konto
#7 Wielbiciel#

właśnie opowiedziałam o tym co się stało że kontakt nie chciał nawet zemną współpracować

 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Luiza_konto Wczoraj o godzinie 16:07 oraz 21:34 otrzymałaś od nas wiadomości mailowe, w których poinformowaliśmy Cię, że Twoje konto zostało zawieszone w związku z naruszeniem art. 2.11 i 8.7 regulaminu, a co za tym idzie nie ma możliwości jego odblokowania.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ 👍 krótko i na temat, zamykamy wątek 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów