anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż !!! Brak Wpłaty.

parkens89
#7 Wielbiciel#

Witam. 

 

Mam pytanie. Jeden agent kupił ode mnie przedmiot i nie zapłacił, na wiadomości prywatne nie odpowiada. Jak i gdzie mam zgłosić na allegro o zwrot opłaty za aukcje, która defakto powinna nadal trwać, a przez jednego pajaca została zakończona a opłata naliczona. 

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@parkens89 Cześć. Była to sprzedaż na Allegro Lokalnie, a zamówienie nie zostało opłacone. Oznacza to, że opłata transakcyjna nie została pobrana (jest ona naliczona dopiero w momencie opłacenia zakupów). Kupujący ma na opłacenie zakupów 5 dni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

parkens89
#7 Wielbiciel#

5 dni?

To chyba jakiś żart... a ja księżniczce mam wysłać już zaraz tak?! dramat to rozwiązanie... wystawiam to jeszcze raz i czekać nie będę... rozwiązanie za -100

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie zaraz masz 7dni na wysłanie albo....nie znasz swoich praw, więc...radze poczytać bo wpędzisz się w problemy. Nie bierz tego jako uwagi ale dobrą radę.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie obrażaj kupującego, na AL kupujący ma 5dni na opłacenie i jak nie opłaci nie ma zakupu. Tam sprzedajacy także nie wysyłają towaru mimo opłacenia, Zaakceptowałeś regulamin Allegro i powinnaś znać zasady.

oznacz moderatorów

parkens89
#7 Wielbiciel#

już tak nie cwaniakuj o akceptacji regulaminu... stwierdzenie faktu to nie obraza... 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

"Tam sprzedajacy także nie wysyłają towaru mimo opłaceni, "

a kiedy wysyłają towar, bez zapłacenia. To tak można?

oznacz moderatorów