anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedaż kilku przedmiotów z jedną wysyłką

BeyondBargains
#7 Wielbiciel#

Cześć!

Dostałem wiadomość od potencjalnego klienta, że chciałby kupić ode mnie kilka niewielkich przedmiotów z różnych aukcji, ale za każdy dolicza mu się koszt wysyłki. Jak zrobić by zapłacił on za wysyłkę tylko raz?

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

konto zamknięte
Nie dotyczy

Zmienić cenniki dostaw, wpisując w nich większą ilość przedmiotów.

Zakładka "moja sprzedaż", a później "ustawienia sprzedaży" i "ustawienia dostawy".

oznacz moderatorów

bioeats
#7 Wielbiciel#

Ja mam problem jak opisany wyżej.  w ustawieniach jest 15 pozycji w 1 dostawie, a nalicza za każdą oddzielnie, nawet jeśli tylko 3 pozycje. 😖

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@bioeats  Ustaw kolejną sztukę w paczce za 0 zł i problem zniknie.

 
_____________
Kama
oznacz moderatorów

bioeats
#7 Wielbiciel#

Dzięki!! działa.  Ja zrozumiałem że to cena za kolejną paczkę.  oops. 😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Najprościej - niech kupi i nie płaci przez Allegro, tylko uzgodni z Tobą koszt wysyłki, a potem niech zapłaci bezpośrednio na Twój rachunek bankowy. Wpłaty przez Allegro Finanse nie są obowiązkowe.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@BeyondBargains Można zrobić tak, jak napisali @konto zamknięte i @xyz96 ale możesz też napisać klientowi, że po prostu zwrócisz mu różnicę w kosztach wysyłek, gdy poda Ci nr swojego konta bankowego.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere a zdajesz sobie sprawę, że po tych zmianach od 1.06 Allegro nalicza prowizję od kosztów wysyłek? Bo wnioskuję, że chcesz aby klient naklikał wszystko po kolei, zapłacił tyle ile wyjdzie, a resztę za wysyłki (np. 50zł bo załóżmy wyszłoby 60zł, a koszt 1 paczki to 10zł) sprzedawca zwrócił na konto? Może dojść do sytuacji, że ten sprzedający dopłaci do takiej transakcji. Dlaczego? Bo z tego co już tutaj ludzie pisali, Allegro nie zwraca prowizji od tych kosztów, jeśli klient nawet finalnie zbije zamówienie w 1 i np. skorzysta ze SMART.

Sad, but true 😕

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Zdaję sobie sprawę - zapomniałem o tym cholerstwie:/ A mogło być tak pięknie😥
Więc jest inny sposób: można dogadać się z kupującym tak, żeby przed zapłatą udostępnić mu opcje wpisania własnego kosztu wysyłki. Proteza, bo proteza, ale zawsze coś.

PS "Sad, but true" - dobry kawałek🤘

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Chyba "usunęło" Ci posta.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere cenzura na Allegro musi być 🙂 Szkoda, że tak od razu nie usuwają sprzedawcom bezpodstawnych komentarzy...

Dwulicowość Allegro 🙂

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Knowhere Patrząc na działanie Allegro, to jest normalnie "Unforgiven" 😉

No, ale dla nich liczy się tylko prowizja. "Nothing else matters" 😉

oznacz moderatorów