anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Sprzedający nie ustawił warunków zwrotu dla tego zakupu - wyświetla się mimo ustawienia warunków

Bonin9
#1 Nowicjusz#

Dzień Dobry ! Zaczynam sprzedawać na allegro odzież i klient chce zrobić zwrot ale wyskakuje mu komunikat "Sprzedający nie ustawił warunków zwrotu dla tego zakupu. Ustawiłem warunki ale problemu to nie rozwiązało. Ktoś ma pomysł w czym może leżeć problem ?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bonin9 Cześć 🙂 Podaj mi proszę numer tego zamówienia 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Bonin9
#1 Nowicjusz#

e16ade31-b9b1-11ec-9d5b-3d4c805c181a

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Ustawiłeś zwroty po dokonaniu zakupu czy przed zakupem?

oznacz moderatorów

Bonin9
#1 Nowicjusz#

Po zakupie

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Wstecz nie zadziała, dopiero będzie możliwość zwrotu w zakupach dokonywanych po zmianie, chyba, że @ko_alka ma większą moc sprawczą.

oznacz moderatorów

Bonin9
#1 Nowicjusz#

Gdybym zwrócił klientowi pieniądze nie poprzez allegro a on normalnie by mi wysłał pocztą paczkę zostałby mi oddany podatek

 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bonin9 Klient dokonał zakupu w ofercie, w której nie ustawiono warunków zwrotu i to jest dla Was obowiązujące. 😞 

Jesteś osobą prywatną, zatem nie musisz godzić się na przyjęcie zwrotu. Jeśli jednak zdecydowałeś się przyjąć zwrot, to kupujący może przesłać Ci odstąpienie od umowy na przykład w wiadomości mejlowej i odesłać zakup. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

Bonin9
#1 Nowicjusz#

A czy jest możliwość odzyskanie zapłaconego podatku ?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Bonin9 Masz na myśli rabat transakcyjny? Oczywiście - będziesz mógł złożyć wniosek o zwrot prowizji. Tutaj więcej informacji. W odwołaniu od decyzji załącz odstąpienie od umowy kupującego i potwierdzenie zwrotu pieniędzy. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów