anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Stoimy w obliczu poważnego problemu z wydatkami na reklamę, który wymaga natychmiastowej uwagi

HCbrand
#7 Wielbiciel#

Skonfigurowaliśmy i uruchomiliśmy reklamę na koncie Allegro ADS-Kampanie.
Ustawiliśmy średni koszt za kliknięcie w naszych kampaniach reklamowych na 0,8 zł, ale rzeczywisty średni koszt za kliknięcie w wielu kampaniach wynosił w rzeczywistości 25 zł, co jest znacznie wyższe niż koszt, który ustawiliśmy w ustawieniach, a dla niektórych produktów cena ta jest wyższa niż koszt samego produktu, co jest nienormalne.
Dodatkowo ustawiliśmy maksymalny budżet na dany dzień, który również został przekroczony. Raporty nie wskazują również, że cena, która była 40 razy wyższa niż ustalona przez nas, była w Zakupach Google. Wskazuje to na nieprawidłowy algorytm oraz niedokładne i wprowadzające w błąd ustawienia.
Ponadto nie mieliśmy wystarczającej ilości pieniędzy w naszym bilansie, aby przeprowadzić kampanię reklamową, a Allegro obciążyło nas kredytem bez naszej zgody. Teraz domagają się zwrotu tego kredytu, na który nie podpisywaliśmy żadnych dokumentów. Szukamy pomocy w rozwiązaniu tej sytuacji, ponieważ zespół Allegro przestał odpowiadać na nasze zapytania na czacie WhatsApp. Czy mógłbyś nam doradzić, gdzie możemy się udać, aby rozwiązać tę kwestię? Bardzo dziękujemy!

oznacz moderatorów
0 ODPOWIEDZI 0