anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Super sprzedawca

MAMY ROZWIĄZANIE!
KateNeedles
#8 Zapaleniec#

Witam

Tak się zakręciłam że już regulamin jest za trudny dosłownie zgłupiałam, czy może ktoś dosłownie jak dziecku podać w punktach korzyści z bycia supersprzedawcą, czy są z tego tytułu jakieś konkretne zniżki np w prowizjach. Serdecznie dziękuję:)

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
Adekpol
#13 Ambasador#

Poprawia pozycje produktów, a tak poza tym to nic konkretnego prócz super S w ramce

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Adekpol no, nie wiem czy poprawia pozycję produktów, przed moimi produktami z SS, jakoś dziwnie dużo takich bez SS😁

oznacz moderatorów
Adekpol
#13 Ambasador#

Ogólna jakość sprzedaży ma największy wpływ z moich obserwacji, jednakże supersprzedawca daje monety, które w dużym stopniu szybko pozwalają na rotację towaru, co za tym idzie wyższe pozycje zagwarantowane ocenami produktów, ilością sprzedanych w miesiacu itp. 

 

oznacz moderatorów
akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

Można sobie wydrukować, oprawić w ramki, i wnukom pokazać.

oznacz moderatorów
KateNeedles
#8 Zapaleniec#

😁🤣Dziękuję dobrego dnia:)

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Ja tam mam złe skojarzenia z SS.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Kilka lat temu SS mieli zniżki na promowanie, które im zabrano. Wtedy trudniej było zdobyć status SS, teraz jest łatwiej.

oznacz moderatorów
DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

@KateNeedles  O zniżkach prowizji to można zapomnieć 🙂

Wszystko masz tutaj https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/super-sprzedawca-PD030Bd7AHn

Ja na SS liczyłem jedynie dla puli monet, za które nie płacisz i są automatycznie przyznawane w zależności od obrotu. Nie wiem czy serio SS wpływa na trafność, skoro sama Jakość Sprzedaży na to wpływa, więc jak realizujesz zamówienia w miarę szybko i bezproblemowo, a same oferty są "atrakcyjne", to trafność i tak masz na+. Resztę to tam możesz olać 😄

oznacz moderatorów
KateNeedles
#8 Zapaleniec#

Dziękuję,czyli ciśnienia nie ma. Robić swoje dobrze a klient sam doceni 🙂

oznacz moderatorów
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Nie każdy umie docenić

oznacz moderatorów
ITS-DL
#7 Wielbiciel#

Nie wiem, czy teraz nie strzelę fake'a, ale wydaje mi się, że tytuł SS daje darmowe przesyłki - dla klienta oczywiście, bo nie dla sprzedających. Ale może się mylę - tyle tych zmian i udziwnień na Allegro, że człowiek już się w tym wszystkim gubi.
Dobrze piszesz z tym regulaminem - tu trzeba by zatrudnić specjalnie dodatkową osobę tylko po to, żeby na bieżąco śledziła i ogarniała te stale zmieniające się regulaminy i ciągłe zmiany. Chore!

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@ITS-DL  

SS to Super Sprzedawca a nie Smart Smart 😂

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg 😂 popłakałem się 

mdrogeria_0-1658852677506.png

 

oznacz moderatorów
ITS-DL
#7 Wielbiciel#

kup sobie chusteczki na Allegro

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@ITS-DL ze smartem czy od supersprzedawcy ?😁

oznacz moderatorów
ITS-DL
#7 Wielbiciel#

Spoko! Można się w tym już pogubić

oznacz moderatorów