anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Supercena nie mam oznaczenia

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

Witam. 
Cena danego przedmiotu była przykład 800

ktos przebił mnie i ma 799.99 później ja go przebiłem na 799.

kolejnego dnia nadal walka cena.

wiec jest przykładowo 750 moja oferta.

najtansze na Allegro a oznaczenie super cena wisi od 3-4 dni u niego 🙂

u mnie oznaczenie super cena, w wielu produktach nie działa mimo ze jest „”super hiper dobra cena”.. 

naprawcie to 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@juraszekczesci możemy nie przyznać oznaczenia, nawet gdy oferta spełni warunki, jeżeli oferta nie jest atrakcyjna dla kupujących biorąc pod uwagę aktualne ceny rynkowe, panujące trendy sprzedażowe występujące w kategoriach Allegro, w tym sezonowość, unikalność towaru, potencjał sprzedażowy towaru w Allegro, rozpoznawalność i częstotliwość wyszukiwania towaru przez kupujących, jakość towaru (w tym jakość materiału, z którego jest wykonany), posiadanie przez towar odpowiednich atestów, warunki dostawy, okres gwarancji, jakość opisu, zdjęć i szablonu oferty.
Bez konkretnego przykładu oferty, w której takie oznaczenie było, a już nie ma, nie jestem w stanie tego skonsultować ani odnieść się bardziej szczegółowo. 

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

juraszekczesci
#10 Popularyzator#

13247287458

numer oferty.

chodzi o to ze ta batalia cenowa trawala i jak obniżyłem o 2 zł to supercena była. A teraz jak nie mam czasu toczyć walki cenowej a chce mieć super cenę obiznylem o 20 zł w dół. I już niestety ale się nie pokazuje 🙃 

wiec jak o

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@juraszekczesci dziękuję! Konsultuję to i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów