anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Termin dostawy pod cena przedmiotu.

APPrestige
#9 Pomysłodawca#

W dniu dzisiejszym zauważyłem pod cena ofert, podany termin dostawy np: "dostawa pojutrze". Co należy zrobić, żeby uzyskać taka informacje pod swoimi ofertami?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mikeza
#20 Guru#

@APPrestige  samemu ustalasz w jakim terminie wysyłasz paczki, a na podstawie Twoich nadań allegro samowolnie dodaje takie opisy z orientacyjnymi datami doręczenia.

Niestety nie jest to takie różowe jak się wydaje, bo np. allegro wpisuje, że polecony idzie 2-3 dni, a w praktyce idzie 5, albo i więcej, a potem mam telefony od klientów, czemu nie ma przesyłki, przecież na aukcji była informacja, że będzie dzisiaj i zaczyna się piekiełko. Bo muszę tłumaczyć, że to sugerowana data doręczenia.

Ja osobiście wolałbym, żeby tego nie było, bo klienci strasznie się tym sugerują, a przecież nie masz wpływu kiedy paczka będzie doręczona, bo nie ty ją doręczasz.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

APPrestige
#9 Pomysłodawca#

@mikezaCzy na pewno masz na myśli nowy widok na liście produktów? Czy piszesz o przewidywanym czasie dostawy widocznym przy każdym sposobie dostawy w szczegółach dostawy danego przedmiot. 

Mam na myśli widok poniżej. Zgadzam się, że mamy wpływ wyłącznie na termin nadania i kupujący często mylą go z czasem dostawy lub sugerują się przewidywanym czasem dostawy ustawionym automatycznie przez allegro.

eee.png

oznacz moderatorów

APPrestige
#9 Pomysłodawca#

@cloudcloud  Można prosić o pomoc ?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@APPrestige tak to nowość https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/zaczynamy-wyswietlac-przewidywany-czas-dostawy-na-liscie-ofert-...

Od dziś na liście ofert zaczniemy stopniowo wyświetlać przewidywany czas dostawy, jeśli dla danej oferty wynosi on do dwóch dni roboczych.

Musisz ustawić dostawę do dwóch dni to się pojawi ja mam 3 dni i jej nie mam 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

ooo wujek @kostas11 wrócił 😄

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@konto zamknięte @kostas11 @APPrestige  to teraz się dopiero zacznie. Już widzę i słyszę te głosy rozpaczy kupujących

!! przecież tam było napisane dostawa jutro !!

a ja rano wstaję, bo w nocy kupiłem i paczki nie ma. Co za oszust z tego sprzedajacego, że przez noc nie dostarczył paczki.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów