anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Termin płacenia rachunku Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
Oddz1
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie, 

Jak to jest z terminem płacenia za rachunek by uniknąć blokady sprzedaży? Czy wpłata ma być wykonana ostatniego danego miesiąca czy 14 dnia miesiąca następnego? Zapis w regulaminie jest dla mnie dwuznaczny. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Termin płatności jest do 14 dnia miesiąca, ale blokadę nakładają wtedy, gdy nie zapłacisz do końca miesiąca.

oznacz moderatorów
Oddz1
#8 Zapaleniec#

Czyli jak nie zapłacę dziś to konto o północy będzie zablokowane? 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@Oddz1 W momencie kiedy masz zablokowane konto to musisz zapłacić WSZYSTKO co masz zaległe a nie tylko dany miesiąc. saldo musi być : zero. Nie nie odblokują natychmiast. Księgują dopiero w poniedziałek, to przy pomyslnych wiatrach wtorek...

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@pinsplash Jak się płaci blikiem, kartą albo szybkim przelewem, to blokada schodzi w kilkanaście minut.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Oddz1
#8 Zapaleniec#

W porządku rozumiem. Ale dalej to nie jest odpowiedź na moje pytanie. Nie mam zablokowanego konta zawsze płacę ostatniego z tym ze sie trochę zakręciłem i zapłacę dopiero w poniedziałek czyli 3.08 taka kwotę jaka mam do zapłacenia. Ale boję sie ze zablokują mi sprzedaż i nie będą się wznawiać aukcję (licytacje) 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli nie zapłacisz do ostatniego dnia miesiąca (w tym dniu pieniądze muszą zasilić konto Allegro) sprzedaż będzie zablokowana.

Jakiej innej odpowiedzi oczekujesz, że możesz zapłacić 3 sierpnia bez nałożenia blokady? Nie możesz.

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Oddz1 TERMIN PŁATNOŚCI MASZ NA FAKTURZE . 14 DANEGO MIESIĄCA ŚRODKI MAJĄ SIĘ ZNALEŚĆ NA KONCIE ALLEGRO .

oznacz moderatorów