anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

termin realizacji uzależniony od akceptacji Klienta

e-haft
#8 Zapaleniec#

ja sprzedaję produkty (m.in.), które wykonuję na specjalne życzenie Klienta. I często gęsto zdarza się, że Klient zamówi towar i nie odzywa się przez kilka dni, a w tym czasie deklarowany czas wysyłki topnieje. 

 

A żeby wykonać (w moim przypadku np. koszulkę dla Klienta) muszę mieć jego akceptację grafiki. 

 

I tu proponuję taką funkcję liczenia terminu wysyłki od chwili akceptacji przez Klienta. 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:111643463
#9 Pomysłodawca#

@e-haft Musisz się przestawiać na to, że Allegro może wkrótce przestać wspierać sprzedaż rękodzieł czy innych produktów robionych na zamówienie. Idą w zamknięty system sprzedawania produktów z ich bazy jak A__n a od przyszłego roku wszystko będzie potrzebować produktyzacji.

oznacz moderatorów

e-haft
#8 Zapaleniec#

@Client:111643463 poważnie? 

to taka przyszłość nas czeka?

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@e-haft z tego właśnie powodu nie wystawiam tu produktów spersonalizowanych bo jak dam wysyłkę 10 dni to nikt nie kupuje jak dam 3 dni to projekty zatwierdzają po 5 dniach 🙂 Identycznie jak u Cibie, ale bez obaw nie tylko allegro istnieje na świecie, mam sprzedaż tych produktów na innych serwisach i całkiem fajnie to działa 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

e-haft
#8 Zapaleniec#

@kostas11 podpowiedz gdzie 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@e-haft a czytałeś regulamin gadane, nie wolno podawać tu nazw i linków do konkurencji 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

e-haft
#8 Zapaleniec#

@kostas11 a ja mam konto e-haft na allegro 😉 hihihihi

 

zapraszam do zakupu:

 

https://allegro.pl/uzytkownik/e-haft

 

oznacz moderatorów