anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów:

MAMY ROZWIĄZANIE!
haftnet
#8 Zapaleniec#

Co to znaczy ? 

W zakładce jakość mojej sprzedaży podpunkt:

Terminowe odpowiedzi na wiadomości klientów:0,00% ... Nieakceptowalny ?

Nie dostaję żadnych wiadomości od klientów i nie odpowiadam. Także o co chodzi ?

 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16
dawal50
#14 Krzewiciel#

Sprawdź w Centrum wiadomości czy na wszystko odpisałeś

oznacz moderatorów
haftnet
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź. Klienci tylko przesyłali mi informację o rozmiarze bądź o kolorze. Także nie odpowiadałem na te emaile, a jak był email z pytaniem to wolałem zadzwonić i wyjaśnić kwestie. Z doświadczenia wiem, że ludzie nie czytają emaili bądź nie odpowiadają. Teraz będę pisał i dzwonił. 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

@haftnet nie dzwoń bo allegro nie zaliczy do średniego czasu odpowiedzi

oznacz moderatorów
kovrilo
#7 Wielbiciel#

Mam ten sam problem - Nieakceptowalny. Pomimo że odpowiadam na każdy ale poprzez mój email. Tam się wyświetlają wszystkie emaile.  Nie wiem skąd taka ocena.  W centrum wiadomości są wszystkie emaile o zmianach statusu ze sklepu ( poprzez API) . I jeżeli ja zadam pytanie do klienta np że nie ma czegoś i czy w zamian może być coś innego i klient mi odpowie, a ja jako, że uzyskałem informację nic nie odpowiadam to jest właśnie brak odpowiedzi. Jeżli tak to chyba żart. 

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

@kovrilo ja sobie zniszczyłem trafność bo 22 lutego klient mi napisał żebym wysłał na inny mail niż domyślny allegro. Ja zgodnie z prośbą klienta napisałem na maila którego mi podał a allegro przez kolejne 20 kilka dni odejmowało mi punkty a ja nic o tym nie wiedziałem. Odjęli mi kilkaset punktów i średni czas odpowiedzi 120 godzin. Teraz ciężko się tego pozbyć, bo nie zmuszę nikogo do napisania do mnie wiadomości, żebym odpisał na nią w minutę. A najbardziej niesprawiedliwe jest to, że miałem tam zawsze 3-10 minut średni czas odpowiedzi. Łącznie z tym mailem który spowodował moje problemy. Przez 1 głupi mail, na który niepotrzebnie odpisałem po 22 dniach (po zauważeniu problemu) pogorszyłem swoją sytuację jeszcze bardziej i trafność moich aukcji spadła do zera a co za tym idzie sprzedaż.

oznacz moderatorów
kovrilo
#7 Wielbiciel#

Dlatego ten parametr jest niemiarodajny albo źle mierzony lub nie do końca przemyślany. Wysłałem zapytanie do Allegro na którą wiadomość nie odpowiedziałem i czekam teraz na odpowiedz. Trochę z nimi powalczę bo to jest krzywdzące. 

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

wystarczyłoby gdyby allegro udostępniło narzędzie pokazujące lecący czas na które maile się nie odpowiedziało no i szczegółowy rachunek jak został obliczony średni czas odpowiedzi

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@dawal50 napisz do mnie, bo chcę Cię prywatnie o coś zapytać. ulka_19@wp.pl

Ula

Ula
oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

@WREDZIA-W1 właśnie napisałem

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@dawal50  Nie mam

Ula

Ula
oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@dawal50  Było. Poszło

Ula

Ula
oznacz moderatorów
eCommerceLab
#10 Popularyzator#

Polecam skorzystać z Autorespondera Allegro (dyskusji i Centrum Wiadomości):
https://niezbedniksprzedawcy.pl/AsystentSprzedazy/

oznacz moderatorów
mojosoft
#11 Animator#

Dokładnie tak to chyba działa, od kiedy się zorientowałem to odpisuje na wszystkie emaile klienta np: 

Klient: Czy wysłał Pan towar ?

Moja odp: Tak

Klient: Dziekuje za informacje

Moja odp: proszę bardzo

Klient:  jeszcze raz dziękuje

Moja odp: Dziękuje i życze miłego dnia

Klient: Dziekuje równiez zycze miłego dnia

Moja odp: Dziękuje 

 

I tak aż moja odpowiedź będzie ostateczna 😉 żeby nie było że allegro nalicza mi czas bez odpowiedzi 😉

Gorzej gdy klient zaczyna rozmowę o 1 w nocy, wtedy wstaje i szybciutko odpisuje na kilka zapytan klienta bo allegro nie uznaje ustawionych godzin pracy, a powinno bo te informacje przeciez ma.

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#

tylko pierwsza odpowiedź się liczy, nie trzeba się żegnać 10 razy 🤣

oznacz moderatorów
mojosoft
#11 Animator#

Jedna odpowiedź dla jednego użytkownika ? nawet gdy załóżmy odpowiedziałem mu już kiedyś np miesiąc temu , a teraz klient zadał kolejne pytanie ? 

jesteś pewien że allegro nie będzie naliczać czasu do odpowiedzi na kolejne pytania klienta np w następnym dniu ? lub w innym okresie czasu ?

oznacz moderatorów
dawal50
#14 Krzewiciel#
oznacz moderatorów