anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Termometr bezdotykowy MEDIVION

MAMY ROZWIĄZANIE!
bayer7474
#8 Zapaleniec#

Serdecznie witam. Zakupiłem termometr bezdotykowy MEDIVION od sprzedawcy MED-PIS. Nick sprzedawcy wydaje się (nie)wiarygodny z uwagi na drugą cześć nazwy:) No ale oczywiście dość żartów. Wysłałem zapytanie do sprzedającego o termin wysyłki i zero odzewu. Teraz konto zawieszone. Czy ktoś z allegrowiczów miał kontakt z tym sprzedającym bądź kupił w ostatnim czasie od niego termometr/inną rzecz i czy towar dotarł do kupującego? Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
kostas11
#21 Demiurg#

Kiedy kupione, kiedy wiadomość, teraz święta i problemy z dostawami 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
bayer7474
#8 Zapaleniec#

Zakupiony 10 kwietnia. Biorę poprawkę na święta ale sprzedający milczy i konto zawieszone...

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

To tak na serio, 10 to piątek, potem sobota dziś niedziela na dodatek święto, zostawię to bez komentarza 😞 

Napisz jak minie 7 dni od zakupu, jak nie wyśle będziemy dalej radzić co i jak 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów
bayer7474
#8 Zapaleniec#

Oczywiście. Cierpliwie będę czekać.

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@bayer7474 Fakt, konto zawieszone. Napisz do Allegro - wiedzą coś więcej, może coś jest nie tak i od razu zasugerują rozwiązanie..

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
bayer7474
#8 Zapaleniec#

Napisałem, czekam. 

oznacz moderatorów
bayer7474
#8 Zapaleniec#

Allegro zainterweniowało pozytywnie. Sprzedający odpisał wczoraj w nocy, że wyśle zakupiony przedmiot. Ja po odczytaniu wiadomości, wybrałem opcję, że sprawa/dyskusja zakończona. Rakiem ponownie wysłałem maila do sprzedającego z prośbą o podanie nazwy kuriera i numeru listu przewozowego, ponieważ jak zapewniał w odpowiedzi, wysyłka nastąpi we wtorek. Do dzisiaj cisza. Oczywiście przesyłka kurierem nie dotarła a konto sprzedającego nadal zawieszone. Co teraz zrobić skoro zakończyłem dyskusję na allegro? Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@bayer7474 A cóżeś taki w gorącej wodzie kąpany? Nigdy nie kończ dyskusji, dopóki nie będziesz mieć zakupów w domu. Teraz pisz tu:

https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=65a29468-5e40-4672-a8d6-e0a1f77e6d3a&subjectId=5d429015-5...

Ula

Ula
oznacz moderatorów
bayer7474
#8 Zapaleniec#

@WREDZIA-W1 serdeczne dzięki za podpowiedź. Zwróciłem się do allegro ponownie i czekam.

oznacz moderatorów
bayer7474
#8 Zapaleniec#

Dzisiaj otrzymałem zwrot pieniędzy z POK. Serdeczne dzięki za pomoc.

oznacz moderatorów
WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@bayer7474  Cieszymy się razem z Tobą 🙂 Następnym razem staranniej wybieraj sprzedawców.

Ula

Ula
oznacz moderatorów
cloudcloud
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@bayer7474 to bardzo dobra informacja 🙂

   Klaudia
   Były Moderator
oznacz moderatorów