anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Toksyczny kupujący i negatywna ocena

SklepRomix
#2 Obserwator#

Witam, 

mam do czynienia z toksycznym kupującym, który wystawił mi negatywną ocenę jeszcze przed otrzymaniem produkt, potem chciał, abym mu dal lepszy produkt (który jest droższy), a potem zaczął być bardzo niemiła osoba. Co mam zrobić? Czy allegro może wycofać ta opinie?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Teoretycznie mogą ale trudno ich do tego przekonać ,pisz do nich bezpośrednio może coś ugrasz.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@SklepRomix Allegro może wycofać opinię, jeżeli narusza ona zasady. Zgłoś komentarz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SklepRomix, przyjrzałam się tej sprawie i jeśli chodzi o ten numer zamówienia: f87e0731-8f1b-11eb-83c9-fb8451b36427, to produkt został zakupiony 27.03.2021 r., a ocenę wystawiono 31.03.2021 r. Dodam, że była przesyłka elektroniczna.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

SklepRomix
#2 Obserwator#

Tyle trwała dostawa produktu macie podgląd na wiadomości, to możecie zobaczyć.

 

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SklepRomix, poprosiłam odpowiedni dział, aby zweryfikował tę sprawę. Gdy dowiem się czegoś więcej, dam znać.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@SklepRomix, nie mamy wglądu do Centrum Wiadomości. Poza tym w ofercie zapewniałeś, że:

Maksymalny czas trwania dostawy to 24 godziny, lecz konta dostarczane są w większości do kilkudziesięciu minut.

Jeśli twierdzisz, że dostawa trwała 4 dni, to tym bardziej nie widzimy tu, aby wystąpił jakikolwiek powód, by podważyć negatywną ocenę Kupującego. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów