anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Tytuł produktu przy łączeniu z ofertą

FiltryPlus_pl
#7 Wielbiciel#

Witam, mam peryferia do konkretnych urządzeń. Allegro podpowiada mi możliwość połączenia produktu z ofertą. Wyświetla się moją część zamienna, a obok oferta urządzenia, do którego ta część pasuje. Allegro mówi, że nie wszystkie dane produktu są zbieżne z opisem oferty. W produkcie mam wolne pola jak marka czy model. Ale wszystko mam zawarte w tytule produktu. Czy przy połączeniu mojego produktu z ofertą nastąpi zmiana tytułu mojego produktu? Jakaś modyfikacja automatyczna?

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

xyz96
#21 Demiurg#

@FiltryPlus_pl Nie, żadna zmiana tytułu nie nastąpi.

oznacz moderatorów

Client:94057046
#14 Krzewiciel#

@FiltryPlus_pl Tak i nie. W aplikacji mobilnej wygląda to tak, że wyświetla się użytkownikom zarówno tytuł produktu jak i tytuł oferty (to dwie różne rzeczy). Wiążący powinien być tytuł oferty, jednak kupujący czasem nie ogarniają i rodzi się problem. Takie przypadki były już opisywane np. gdzie został automatycznie podpięty pod ofertę produkt oznaczający dwie sztuki danego produktu i była wojna o ten drugi, bo sprzedawca tego nie zmienił.

W każdym razie modyfikacja nie zajdzie, jednak jeżeli całość ważnych informacji zawierasz w tytule oferty, tytuł produktu może wprowadzać w błąd i rodzić problemy.

oznacz moderatorów