anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Udział w Allegro days

EmemkaPL
#8 Zapaleniec#

Witam Allegrowiczów!

Mam pytanko odnośnie Allegro Days. Mam sprzedaż na produktach, mogę zrobić na nie promocję, ale nie są dostępne do zgłoszenia Allegro Days, a chciałbym. Czemu tak jest ^.-? Inny produkt za to jest dostepny ale sprzedała się tylko 1 sztuka 😮

 

Pozdrawiam!

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@EmemkaPL to allegro wybiera produkty , które zamierza promować , tak nawiasem ....zapoznałeś się z warunkami ? bo fajerwerków nie oferują .

oznacz moderatorów

EmemkaPL
#8 Zapaleniec#

To że Allegro wybiera to wiem, ale jakie dokładnie są parametry, tego to już nie mogę znaleźć.

Co do fajerwerków to wiem, ale tu nie o to chodzi, tylko o obrót i zjazd ze stocku bo zalega. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@EmemkaPL kryteria ? ...trudno nadążyć za pomysłami allegro , weryfikowałem to bo mam sporo produktów zaproponowanych , ale po podliczeniu kosztów wymiękłem .

oznacz moderatorów

EmemkaPL
#8 Zapaleniec#

@mdrogeria Prowizje i koszty to jedna rzecz, mimo to dalej mi się to opłaca, i chciałabym wziąć udział w tym, a tylko jeden produkt się kwalifikuje 😕

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Oni wybierają a Ty dostaniesz dodatkową prowizję a później zniżkę, więc masło maślane: https://help.allegro.com/sell/pl/a/czym-jest-akcja-allegro-days-i-jak-wziac-w-niej-udzial-lL5oexbyyf...

oznacz moderatorów