anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ujemne punkty za nieterminową wysyłkę

olsilo_sklep
#7 Wielbiciel#

Witam.

Czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak działa system naliczania ujemnych punktów za nieterminową wysyłkę? Dostałam -270 punktów za nieterminową wysyłkę z hurtowni. Jest to dla mnie jasne i przyjmuje to na klatę. Następnie dostałam -138 punktów za to, że allegro ustawiło termin dostawy na dzień później niż termin wysyłki. wysyłkę zrobiłam w dniu zamówienia. Wg allegro powinna dojść następnego dnia, ale nie doszła i tak jakby dostałam ujemne punkty niezależne ode mnie, bo szybciej wysłać nawet się nie dało. Dodatkowo od kilku dni dostaję po -66 punktów za nieterminową wysyłkę, gdzie paczki są wysłane w terminie a termin dostawy jest do jutra. Jak to możliwe? Wspomnę, że jestem nowym sprzedawcą i bardzo zależy mi na punktach. Dzień w dzień wysyłam automatycznie paczki po zamówieniu, żeby dostać dodatnie punkty a otrzymuję ujemne 😞

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

fox_paws
#12 Orędownik#

Te ujemne punkty wiszą przez 30 dni. Im więcej terminowych wysyłek będziesz mieć w tym czasie, tym bardziej będzie rosnąc punktacja.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@olsilo_sklep zobacz tutaj jak przyznajemy punktyw każdej z miar. 
Nie otrzymujesz codziennie -66 punktów tylko taki jest obecny bilans Twojej punktacji. Masz obecnie -66 punktów tej mierze. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

olsilo_sklep
#7 Wielbiciel#

A jeżeli mam napisane, że mam o 6 pkt mniej niż wczoraj to oznacza,  że dostałam ujemne punkty?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@olsilo_sklep niekoniecznie. To znaczy, że wczoraj miałaś o 6 pkt więcej (mogło być tak, że minęło 30 dni od przyznania jakiś punktów, a dzisiaj już się nie liczą). O 6 pkt więcej miałaś w mierze Szybka wysyłka, a tam nie przyznajemy ujemnych punktów. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

olsilo_sklep
#7 Wielbiciel#

Rozumiem. Dziękuję 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#19 Nestor#

Musisz nadawać przesyłki zgodnie z deklaracją. Nadać oznacza dzień w którym kurier odebrał paczkę do dalszego transportu. 

Deklarację czasu wysyłki ustawisz dla ofert indywidualnie lub grupowo. 

Jeśli masz deklarację 24h i ustawioną godzinę graniczną, należy jej pilnować - wszystkie zamówienia sprzed godziny granicznej musi zabrać kurier w danym dniu. 

Nie ustawiaj wysyłki natychmiast. 

oznacz moderatorów