anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Urlop - jak oznaczać?

Totulo
#10 Popularyzator#

Przyznam, że zgubiłem się już w tym, jak oznaczać urlop. Pierwotnie oznaczyłem czas urlopu i Allegro oraz odpowiadające mi tutaj w poprzednim wątku osoby ostrzegały, by mimo to skorygować czas dostawy we wszystkich ofertach. Tak zrobiłem - ustawiłem 14 dni czasu dostawy - i w tej chwili mam w swoich ofertach przewidywany czas dostawy od 32 dni w górę, zamiast spodziewanych 14, czyli długość urlopu. 

Nie rozumiem - ostatecznie jak to działa? Samo ustawienie urlopu załatwia kwestię terminów wysyłki?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

@Totulo Skoryguj odpowiednio czas wysyłki. Czas dostawy jest liczony przez Allegro z uwzględnieniem Twojego urlopu, czyli wydłuża się o czas urlopu. Czas wysyłki + urlop + dostawa przewoźnika = czas dostawy.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Totulo

Wszystko masz tak jak być powinno. System Allegro po oznaczeniu długości urlopu wylicza kiedy się kończy urlop, do tej daty dodaje 14 dni roboczych, które deklarujesz jako czas dostawy i do tego jeszcze deklarowany przez przewoźnika czas dostawy. W efekcie masz 32 dni.

Odpoczniesz, wrócisz z urlopu, zmniejszysz deklarowany czas dostawy i wszystko wróci do normy. Zrobisz inaczej to jakość sprzedaży padnie 😊

_____________
Kama
oznacz moderatorów

Totulo
#10 Popularyzator#

No właśnie, i mamy dwie wykładnie dwóch doświadczonych Sprzedających. I co tu teraz począć? 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Totulo Stawiałbym na wiedzę @Kaliope_Brzeg 😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Totulo Policz sobie jaki chcesz mieć czas dostawy i ustaw czas wysyłki tak, aby wyszedł ci potrzebny czas dostawy.

oznacz moderatorów