anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawienia wypłat, inne dane konta Allegro a inne bankowego - weryfikacja

rencial1974
#7 Wielbiciel#

Weryfikuję możliwość wypłacania pieniędzy z Allegro finanse, w danych konta Allegro jest wpisana inna osoba niż ta, na której konto mają być wypłacane pieniądze. Podałem numer konta drugiej osoby mimo danych innej w koncie Allegro, podałem numer konta i zrobiłem przelew weryfikujący, dodałem dwa zdjęcia dowodu osoby na którą jest konto bankowe. Czy weryfikacja przebiegnie pomyślnie?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

milka1234567890
#17 Koryfeusz#
oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@rencial1974 Nie, dane właściciela konta allegro i konta bankowego muszą być IDENTYCZNE.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

rencial1974
#7 Wielbiciel#

Okej, czyli w takim razie kupujący musi się ubiegać o zwrot środków które są zablokowane na moich finansach i to jedyne wyjście? 

oznacz moderatorów

rencial1974
#7 Wielbiciel#

Próbuję sam zrobić mu zwrot ale nie mogę bo w zakładce zamówienia nie pojawia się mi ta transakcja, lista wpłat również jest pusta.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@rencial1974 Jeśli wpłatę kupującego nadal masz w allegro finanse, a wszystko wskazuje na to że masz, to powinieneś postąpić wg tej https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/jak-zwrocic-wplate-kupujacemu-xG71... instrukcji.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@rencial1974 Dawniej było tak, że bez prawidłowej weryfikacji konta do wypłat nie było możliwości zwrotu wpłaty przez Allegro Finanse. Prawdopodobnie tak jest do dziś, więc nie zwrócisz. Musisz oddać zwykłym przelewem, a pieniądze zalegające w Allegro Finanse z czasem sobie jakoś wypłacisz.

oznacz moderatorów

rencial1974
#7 Wielbiciel#

Czyli te środki będą niewypłacalne nigdy bo: dane na koncie allegro są matki, a rachunek na który miałem wypłacać pieniądze należy do syna. Weryfikacja przy próbie zmiany danych konta na te syna by pokrywały się z rachunkiem bankowym pewnie się nie powiedzie więc zostaje tylko stworzenie konta bankowego mamie i ponowną próba weryfikacji tak by dane się ze sobą zgadzały. 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Tak, właściciel konta Allegro musi założyć sobie konto w banku, wtedy pieniądze wypłaci. Druga opcja - jeśli to kwota poniżej 800 zł, można ustawić wypłaty przekazem pocztowym na adres.

Danych na koncie Allegro na inną osobę zmienić się nie da.

oznacz moderatorów