anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawienie odbioru osobistego

NikSar-design
#9 Pomysłodawca#

Nie potrafię ustawić możliwości odbioru osobistego.Zaznaczyłam, podałam miejsce odbioru , ale klientka do mnie zadzwoniła że nie ma możliwości zaznaczenia odbioru osobistego.

 

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

konto zamknięte
Nie dotyczy

Jak dla mnie wszystko jest okej 🙂

Patryk0701_0-1590757390549.png

 

oznacz moderatorów

NikSar-design
#9 Pomysłodawca#

Niestety klientka twierdzi że  po zakończeniu transakcji do wyboru zostaje tylko paczkomat i poczta.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@NikSar-design Podaj adres i inne dane dla punku odbioru - odbiór osobisty. Wtedy będzie można odbiór osobisty wybrać. https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/punkty-odbioru

oznacz moderatorów

NikSar-design
#9 Pomysłodawca#

Mam wszystko podane i niestety po zakończeniu transakcji do wyboru zostaje tylko paczkomat i poczta.

oznacz moderatorów

ZakupoweKonto7
#9 Pomysłodawca#

A może w odbiorze osobistym jest ustawiona 1 sztuka - jedna sztuka, a jak klient/ka kupuje dwie sztuki, to już pokazuje - wiadomo - inną opcję dostawy ?

 

oznacz moderatorów

NikSar-design
#9 Pomysłodawca#

Jak zaznaczasz opcję odbioru osobistego to nie ma możliwości choćbym chciała

wpisania w dane pole szt.Nie wiem .Trudno będę musiała zrezygnować z tej opcji.

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@NikSar-design  Ktoś tu kiedyś pisał, że miał podobny problem i okazało się, że trzeba dodatkowo wprowadzić punkt odbioru w osobnej zakładce i wtedy dopiero klienci widzą osobisty. Poszperaj , bo ja dokładnie nie wiem gdzie to jest .

_____________
Kama
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

Skoro u mnie jest okej, tzn że każdy powinien mieć 🙂
Przecież nie kliknę KUP TERAZ by się dowiedzieć 😄

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@NikSar-design 

 

  1. Wejdź do zakładki Punkty odbioru, dodaj swoje punkty i uzupełnij adresy, godziny otwarcia, numer telefonu oraz e-mail.
  2. Dodaj do swoich ofert metodę dostawy Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy - zrobisz to w zakładce Moje oferty. Jeżeli korzystasz z Cenników dostaw, wystarczy że dodasz do nich tę metodę dostawy.
oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@NikSar-design  faktycznie jak wrzucę Twój towar do koszyka i kliknę dostawę to pojawia się odbiór osobisty  czyli ustawienia masz w porządku. Ale zanim on się pojawi muszę rozwinąć zakładkę " płatnośc za pobraniem" i może tu tkwi problem ?  Podpowiedz klientce, żeby rozwinęła zakładkę 🙂

_____________
Kama
oznacz moderatorów

NikSar-design
#9 Pomysłodawca#

To był mój błąd. Aż mi wstyd😐

Niksar znajduje się też w Turcji😐

Ja wszystko zrobiłam dobrze oprócz mapki. Musiałam znaleźć Polskę miejscowość no i moja siedzibę. Dziękuję za odpowiedzi. Przepraszam za zamieszanie

Pozdrawiam 🌻🌻🌻

oznacz moderatorów