anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ustawienie wypłat

KnightsTemplar
#7 Wielbiciel#

Witam , mam problem nie mogę ustawić ustawienia wypłat. Wszystko podałam, czekałam 5 dni , pisałam do suportu Allegro (brak jakiejkolwiek odpowiedzi) i dalej nic ??? Ktoś może mi pomóc ? Po prostu nie wiem co zrobiłam źle ? ( Stauts : w trakcie weryfikacji)

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@KnightsTemplar przelew wykonany ? dane są identyczne konta allegro i bankowe ? dane uzupełnione lub wysłany skan dowodu ?

Pisz do operatorów płatności a nie allegro 😄

Zależy które aktywujesz ?

https://www.przelewy24.pl/pomoc

https://poland.payu.com/kontakt/

________
Κώστας
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KnightsTemplar problem polega na tym, że przelew weryfikacyjny wykonałaś do operatora Przelewy24, a środki są na saldzie operatora PayU. 
Dlatego wejdź proszę tutaj i w części operatora PayU kliknij proszę "przejdź do banku" wykonaj przelew weryfikacyjny. Jeśli dane właściciela konta Allegro i konta w banku będą identyczne, a przelew będzie wykonany z konta podanego w tym formularzu, konto do wypłat będzie aktywowane. Taka weryfikacja może zając maksymalnie  3  dni robocze. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

KnightsTemplar
#7 Wielbiciel#

Nie wiem czy w tym supporcie Allegro ktoś czerpie z tego wszystkiego jakąś radość robienia na złość lub wasz system jest porostu taki zły?  Nic się nie zmienia :

Ustawienia wypłat  : Przelewy 24 - w trakcie weryfikacji

                                    PayU- w trakcie weryfikacji

Nie wiem dlaczego podane jest od 3-5 dni, to wisi już od 12 Lutego - wszystkie dane są takie same na koncie Allegro jak i na koncie bankowym . Nie chce mi sie ... Jest jakaś inna forma wypłaty tej kwoty j i zlikwidowania konta na ALLEGRO ? Chce zlikwidować konto bo nie podoba mi się poziom serwisu : dyskusje nie są rozstrzygane a prosta funkcja dodania konta bankowego to wielki problem. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Inna tak, ale pod warunkiem że do 800zł !

oznacz moderatorów

KnightsTemplar
#7 Wielbiciel#

A zapomniałam dodać, ustawienia wpłat na Ebuyu zajmuje ok 3-4 minuty ciekawe dlaczego ? Na allegro niestety jesteś terrorystą wiec nie ma takiej możliwości i na pewno nie zgadzają się dane konta allegro i bankowe ponieważ są takie same !  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie wiem, zawsze były z tym mniejsze albo większe problemy, kontaktowałaś się z operatorem płatności?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KnightsTemplar czy możesz przesłać potwierdzenie przelewu do operatora PayU na adres spolecznosc@allegro.pl

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów