anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięcie komentarza konkurencji

MarianoISmurf
#3 Debiutant#

Witam, jak można usunąć komentarz konkurencji ? Brak jakiegokolwiek kontaku z osobą, unika kontaktu, telefonicznego jak i mailowego, odbiera dopiero jak dzwonię z innego numeru, rozmowy mam nagrane, połączeń jak i wiadomości wysłałem setki, zero odzewu przez tydzień.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

pinsplash
#21 Demiurg#

@MarianoISmurf  Skad wiesz, ze konkurencja? Komentarz wystawiony po zapłacie, czy bez zapłaty i odebrania przedmiotu?

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

napisz coś wiecej to może pomożemy .

oznacz moderatorów

MarianoISmurf
#3 Debiutant#

produkt jest wirtualny więc dostawa dostawa w 5 min, dodatkowo negatyw bez żadnego kontaktu ze mną, pieniądze zwróciłem zanim próbowałem się skontaktować z kupującym, 

oznacz moderatorów

MarianoISmurf
#3 Debiutant#

Ponieważ nic się nie zgadza, adres jest ustawiony w lesie, numer telefonu jest inny przy "kup teraz" inny przy "nowa wpłata" do tego mój numer został już zablokowany. 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

MarianoISmurf napisz czy transakcja oplacona ? jaka treść komentarza ?

oznacz moderatorów

MarianoISmurf
#3 Debiutant#

"Ban po dwóch dniach szkoda mojego czasu 😞 " szansa na bana wynosi w ciągu 5 dni robienia konta, do tego konto przed sprzedażą leżało ponad 2 miesiące. Już nawet nie wnikam czy konto zostało zablokowane, ale nie mogę nawet tego sprawdzić, bo z klientem nie ma kontaktu, podkreślę, że pieniądze zwróciłem przez payu tego samego dnia co został wystawiony komentarz.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

allegro - pomoc- problemy transakcyjne . Opisz sytuację , ale  komentarza bez treści raczej nie usuną , jednak  warto spróbować .

oznacz moderatorów

TradeMotionPL
#8 Zapaleniec#

Chcąc zachować bardzo dobrą opinię trzeba dużo zainwestować nerwów. Niektórzy szukają przyczyny wystawienia "na siłę". Ostatnio dostałem negatywną opinię bez komentarza a po kontakcie z klientem telefonicznym, gdy powiedziałem skąd dzwonię się rozłączył i potem odpisał poprzez Centrum Wiadomości, że nie zgadza się przedmiot, ponieważ nie ma wyłącznika. Zakup był dużo wcześniej i pod tym samym numerem aukcji był ten sam produkt innego producenta. Zakupił za 24,99zł z wyłącznikiem w aktualnej aukcji było 29,99zł czyli drożej. Na nic się zdały tłumaczenia, musiałem zwrócić połowę wartości i komentarz unieważnił. Niestety kupujący mają zbyt duży wpływ na sprzedającego zwłaszcza jeżeli komuś zależy na pozytywnej opinii. 

oznacz moderatorów

MarianoISmurf
#3 Debiutant#

ja to rozumiem, kwotę zwróciłem, klient może zatrzymać konto nawet jestem wstanie dać drugie, ale to zagranie patologiczne. Kiedy mój numer jest blokowany przez kupującego.

oznacz moderatorów

TradeMotionPL
#8 Zapaleniec#

Proponuję się przyzwyczaić, ponieważ czeka Ciebie jeszcze duużo patologii 🙂

oznacz moderatorów