anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usunięta aukcja przez allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
juraszekczesci
#10 Popularyzator#

Witam dzisiaj rano patrze i nie dowierzam, usunięty jedna z moich aukcji przez allegro, dlaczego? Nie rozumiem gdzie był jakikolwiek błąd w mojej ofercie.
Przypisana czesc do katalogu, zdjecia mojego autorstwa, opis ze czesc pochodzi z niemiec jest po prostu po wyprzedaży całej hurtowni, jak i parametry łożyska. 
Nie chce "wznawiać" oferty bo znów mi zablokują a co ja mam poprawić ? jak nie widzę nigdzie błędu. Załącznik nr 2. i miniaturki ? chodzi o zdjęcia ????

Dzień dobry.

Usunęliśmy Twoją ofertę, ponieważ naruszała nasze zasady. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje.

Umieszczone przez Ciebie miniaturki muszą spełniać nasze standardy.

Więcej na ten temat znajdziesz w Pomocy.

Dodatkowe informacje:
Załącznik nr 2 do Regulaminu Allegro

Chodzi o ofertę:

Dalsze naruszanie zasad może doprowadzić do zawieszenia konta.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:44052296
#21 Demiurg#

@juraszekczesci aukcji nie widać. A co było na tej miniaturce. Załącz tutaj zdjęcie

oznacz moderatorów
juraszekczesci
#10 Popularyzator#

IMG_4098.JPG@Client:44052296 zdjęcia miałem dodane

IMG_4099.JPG

Przedmiotem sprzedaży jest: SKF VKBA 3513 Zestaw łożysk koła

-CZĘŚCI POCHODZĄ GŁÓWNIE Z NIEMIEC CZASAMI POSIADAJ USZKODZONE OPAKOWANIE KTÓRE DYSKWALIFIKUJE JE DO OFICJALNEJ SPRZEDAŻY

-W razie potrzeby ustalimy czy dana część pasuje do auta.

-Zdjęcia wykonane własnego autorstwa, sprzedaż to co widoczne na fotografiach.

Zestaw łożysk koła SKF VKBA 3513

Cechy produktu

  • Producent: SKF
  • Indeks: VKBA 3513
  • Średnica wewnętrzna łożyska [mm]: 25,5
  • Wysokość [mm]: 85
  • Z piastą: tak
  • Liczba otworów/szpilek [szt.]: 5
  • Średnica flanszy [mm]: 137
  • Miejsce zabudowy: przód
  • Strona zabudowy: Lewa/Prawa

 

i taki opis ? ja nie wiem co tu jest nie tak

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@juraszekczesci na pierwszym zdjęciu miniaturce musi być przedmiot na białym tle. Miałeś takie ?

Bo rozumiem, że sprzedajesz jako stan: nowe

oznacz moderatorów
juraszekczesci
#10 Popularyzator#

@Client:44052296
No tak w takiej kolejności jak wysyłałem zdjęcia były umieszczone na allegro. Tak są sprzedawane jako nowe bo są nowe tylko mają ślady transportu pakowania itd, lub po prostu są rozerwane pudełko i oddane bo np nie to ktoś zamówił.
Robiłem zdjęcia specjalnie na "białych kartkach" jak widać na nich bo praktycznie była to jedna z pierwszych aukcji jakie wrzuciłem na allegro. Niech któryś mod się wypowie. Bo jak sam widzisz nie za bardzo wiadomo o co chodzi.

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@juraszekczesci to, że ty widzisz białą kartkę nie oznacza , że na zdjęciu ona jest biała.

Tu masz definicje czego wymaga allegro.

Towar prezentowany powinien być na białym, jednolitym tle (RGB 255.255.255)

Niestety czeka Cię obróbka graficzna.

Tu masz przykład u konkurencji

https://allegro.pl/oferta/skf-lozysko-piasta-przod-opel-astra-g-zafira-z-abs-10052402736?bi_s=ads&bi...

oznacz moderatorów
juraszekczesci
#10 Popularyzator#

@Client:44052296 
Poczytałem kilka wątków o tym i myślę, że w tym momencie to już jest po prostu przerost formy nad treścią takie jest moje zdanie.
Ale cóż zrobię specjalnie namiot o szerokości 2m na 2m albo po prostu zawinę czyjeś zdjęcia bo to nie sensu zabawy dla mnie produkt jest ukazany tak jak ma być jedną sztukę sprzedałem reklamacji nie było kupujący widzi co może kupić a nie jak na niektórych aukcjach wrzucone tylko pudełko z SKF.
Wystarczająco allegro łupie za prowizje także tego 😉

oznacz moderatorów
juraszekczesci
#10 Popularyzator#

tak samo jak "rzucanie cienia" niby jeden się do tego doczepi a drugi powie, że to zgodne jest ok nie narusza zasad 

oznacz moderatorów