anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuniecie oceny sprzedającego

SNOORKI
#9 Pomysłodawca#

Otrzymałam negatywa, wg klienta zmieniłam opis oferty (opis był jasny, wytłuszczoną czcionką, zawarty tuż po nagłówku, dołączone były zdjęcia rzeczywiste). Rzekomo miałam zmienić już po zakończeniu transakcji i żadne tłumaczenia moje że nie mam takiej siły sprawczej nie powstrzymały Pai przed negatywem. Wysłałam oczywiście prośbę o usunięcie ale obawiam się że nie zostanie zaakceptowana, zaproponowałam w dyskusji grzecznie że jest jeszcze taka opcja jak zwrot ale nie wzięła Pani tego pod uwagę tylko że naprawi jej mąż uszkodzoną pokrywkę w zestawie który kupiła. Czy jest jeszcze jakaś inna droga usunięcia tego komentarza? 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli narusza regulamin Allegro możesz prosić o usunięcie, jak nie to nic nie zrobisz.

oznacz moderatorów

SNOORKI
#9 Pomysłodawca#

Dla mnie jest to ocena określająca moją ofertę jako oszustwo...nie napisze wprost bo to niezgodne z regulaminem ale potencjalny klient może tak to odebrać 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Jeżeli masz takie uwagi, opisz wszystko i poproś o usunięcie. Czytając wpisy na forum trudno o zmianę komentarza.

oznacz moderatorów

SNOORKI
#9 Pomysłodawca#

Napisze na pewno, w dyskusji klient mi zarzuca nieuczciwość. I żadne tłumaczenie że nie jestem moderatorem nie zostały zrozumiane, zaproponowałam nawet możliwość włączenia się allegro do rozmowy ale nic nie pomogło, ehhh

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@SNOORKI Jeżeli komentarz narusza zasady Allegro, może zostać usunięty. Pisz tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272

oznacz moderatorów

SNOORKI
#9 Pomysłodawca#

Dzięki za podsunięcie formularza😀

oznacz moderatorów

pinsplash
#21 Demiurg#

@SNOORKI czytanie ze zrozumieniem to trudna sztuka i ilość osób która to potrafi drastycznie maleje... Niestety podejrzewam że Allegro nie usunie - bo nie zawiera obraźliwych słów itp... a to ze nie ma nic wspólnego z logiką ? To już insza inszość... nie mniej próbuj i napisz do nich poprzez kontakt.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

SNOORKI
#9 Pomysłodawca#

 No właśnie cały szkopuł że czytanie ze zrozumieniem się kłania 😕 coraz częściej spotykam się że ludzie chcą wyrwać rabacik, gratisik no bo jak nie to ocena w dół...

oznacz moderatorów