anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Usuwanie ofert na allegro

istore_tools
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, 

Jak mogę usunąć oferty nieaktywne ( zakończone ) na allegro ? Niestety w pasku zielonym, który się wyświetla nie widzę opcji " usuń" ponad to w baselinkerze usuwamy i zamykamy produkty, a okazuję się, że te same produkty na allegro są aktywne ( zakończone bądź usunięte w baseinkerze ) , chciałbym dodać, iż wszystkie praktycznie operację wystawiania oferty były robione przez baselinkera i nie było problemu, problem pojawił się gdy chcieliśmy usunąć oferty , któe nadal widoczne są jako aktywne w allegro . 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

Client:44052296
#21 Demiurg#

@istore_tools żeby ukryć/usunąć oferta musi być zakończona na allegro 

oznacz moderatorów

istore_tools
#7 Wielbiciel#

@Client:44052296 mamy właśnie w zakończonych i nie widzimy gdzie można usunąć , nie pojawia nam się ta opcja 😕

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@istore_tools jak zaznaczysz oferty to na zielonym pasku nie ma usuń?

oznacz moderatorów

istore_tools
#7 Wielbiciel#

@Client:44052296 nie mamy nic takiego, poniżej wysyłam screen .

Zrzut ekranu 2023-03-20 160042.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@istore_tools Cześć. Widoczna na zielonej belce opcja "zakończ" sugeruje, że oferta jednak nie jest zakończona. Czy możesz podać jej numer? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

istore_tools
#7 Wielbiciel#

@ko_alka oferty są zakończone, poniżej screen .

Zrzut ekranu 2023-03-20 165726.png

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@istore_tools Rozumiem, ale bez numeru nie jestem w stanie sprawdzić, co się stało. Jeśli nie chcesz podać numeru publicznie, napisz do nas przez formularz https://allegro.pl/pomoc/kontakt lub prześlij numery ofert na spolecznosc@allegro.pl i w treści wiadomości załącz link do tego wątku. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

istore_tools
#7 Wielbiciel#

@ko_alka dziękuje , wysłałem już pod podany link https://allegro.pl/pomoc/kontakt.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@istore_tools myślę, że BL może automatycznie wznawia Ci oferty. Bo jak masz zakończone to zaznaczasz i wybierasz ukryj i oferty znikają bezpowrotnie.

oznacz moderatorów