anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uwaga na "Strefę Okazji" - brak możliwości rezygnacji.

Client:86995917
#1 Nowicjusz#

Zgodnie z regulaminem :

"V. CZAS TRWANIA UMOWY

  1. Z zastrzeżeniem ust. 2 poniżej, Umowa zawierana jest na czas nie krótszy niż 30 dni lub do wyprzedania przez Partnera liczby Towarów określonych w Ofercie, co oznacza, że Partner nie może wcześniej zakończyć Oferty zgłoszonej do Programu Strefa Okazji. Jednocześnie w przypadku Specjalnych oznaczeń Ofert:

    a. ”Okazja”, „Rabat ilościowy”, "Outlet" oraz „Smart!okazja” – Umowa zawarta jest na czas nieokreślony,

    b. „Hit” oraz „Nowość” - Umowa zawarta jest na okres 30 dni.

    c. „Wyprzedaż”- Umowa zawarta jest na okres 30 dni, przy czym po upływie tego okresu, Oferta wraca do Specjalnego oznaczenia “Okazja” (o ile wcześniej była promowana w Strefie Okazji Specjalnym oznaczeniem “Okazja”)."

 

Nie wiem jak w przypadku innych oznaczeń, ale w przypadku  ”Okazja”, „Rabat ilościowy”, "Outlet" oraz „Smart!okazja” po wyprzedaniu wszystkich sztuk z oferty i wznowieniu oferty z nową pulą produktów oferta automatycznie uzyskuje przedłużenie oznaczenia bez możliwości rezygnacji, aż do śmierci i kasa dla Allegro się nabija. Czyli wyprzedanie wszystkich sztuk z oferty która miała oznaczenie, nie zakańcza promowania. Jedyna opcja rezygnacji to zakończenie oferty, utrata wszystkich obserwujących i całej historii oferty i wystawienie nowej oferty. Allegro dodatkowo tłumaczy, że nie ma technicznej możliwości usunięcia oznaczenia 🙄 pomimo, że w innym punkcie sami podają że taka możliwość istnieje, czyli jest to naciągane, i wygląda na wymuszanie promowania produktu:

"W każdym momencie, Allegro.pl uprawniona jest do weryfikacji Oferty Partnera, na podstawie kryteriów, o których mowa w art. II oraz III powyżej, oraz do podjęcia decyzji o ewentualnym dalszym promowaniu przedmiotowej Oferty, po ponownej akceptacji przez Partnera warunków jej promocji. W przypadku, gdy Oferta Partnera nie spełnia kryteriów, o których mowa w art. II oraz III powyżej, Allegro.pl może poprosić Partnera o jej aktualizację oraz dostosowanie do przedmiotowych kryteriów. W przeciwnym razie promocja Towarów w ramach Oferty Partnera w Strefie Okazji ulegnie wcześniejszemu zakończeniu."

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

WSZYSTKO co płatne trzeba pilnować, bo oni za sprzedających sami tego nie zrobią. Mimo, że mogą automatycznie wyłączyć oznaczenie, ale po co, jak mają kasę za to, że ktoś nie uważa co robi 😉

Najlepsze są darmowe pakiety wyróżnień, bardzo często o tym zapominają. Darmowy pakiet wyróżnień allegro nic nie kosztuje i zyskują na nieuwadze 🙂

oznacz moderatorów