anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Uzupełnienie numerów przesyłek w terminie

MAMY ROZWIĄZANIE!
T_Antyki
#8 Zapaleniec#

Proszę o pomoc. Mam uzupełnione wszystkie numery przesyłek, mimo to w jakości pokazuje mi się stan niedopuszczalny i jakieś absurdalne 14 %. Dlaczego tak jest jeśli uzupełniam wszystko najczęściej w przedziale do 24-36h. Na co muszę zwrócić uwagę? ILE MAM CZASU NA TO??? ILE? Jak wydłużyć ten czas?? Mam wrażenie, że te procenty są przyznawane losowo i nie mam na to wpływu. Robię co mogę a nie mogę przekroczyć nawet 50% w tym polu.  Zależy mi na tym, żeby mi nie odejmowano za to bez potrzeby punktów.

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
kostas11
#21 Demiurg#

@T_Antyki a jaki masz czas wysyłki ? 

________
Κώστας
oznacz moderatorów
T_Antyki
#8 Zapaleniec#

Natychmiast

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@T_Antyki to wprowadzaj natychmiast numer paczki a nie po 24-36h i masz rozwiązanie 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów
T_Antyki
#8 Zapaleniec#

Dodatkowe pytanie: czy allegro bierze pod uwagę dni robocze czy cały tydzień? Jak zaznaczę 24 h to czy i sprzedam w sobotę wieczór, a numer wprowadzę o 9 rano w poniedziałek to czy procenty polecą czy nie ? Niedziela nie jest dniem roboczym (powiedzmy). 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

możesz sobie wydłużyć czas dostawy przy swoich ofertach np.zamiast dostawa w 24 h na 3 dni i powinno być dobrze 

oznacz moderatorów
T_Antyki
#8 Zapaleniec#

Dodatkowe pytanie: czy allegro bierze pod uwagę dni robocze czy cały tydzień? Jak zaznaczę 24 h to czy i sprzedam w sobotę wieczór, a numer wprowadzę o 9 rano w poniedziałek to czy procenty polecą czy nie ? Niedziela nie jest dniem roboczym (powiedzmy). 

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

dni wolne nie są liczone

oznacz moderatorów
T_Antyki
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, że ciągle pytam, ale chcę mieć pewność. 

Tylko niedziele i święta się liczą, czy soboty też? 

oznacz moderatorów
Janirka
#12 Orędownik#

Soboty też. Dni robocze to te od poniedziałku-piątku. 

Jeśli masz ustawiony czas wysyłki natychmiast, to natychmiast powinny być uzupełnione numery przesyłek. Wtedy punkty Ci nie polecą.

Możesz ustawić czas wysyłki na 24h, i w ciągu 24h możesz wprowadzić numer przesyłki. Jeśli ktoś zakupi u Ciebie przedmiot w piątek wieczorem, to 24h robocze mijają w poniedziałek wieczorem 🙂 

_______
Kamila
oznacz moderatorów