anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

W aukcji dałem wybór odbioru osobistego ale osoba która wygrała nie może tego wybrać.

MAMY ROZWIĄZANIE!
banduras
#8 Zapaleniec#

Wystawiłem taką aukcje https://allegro.pl/oferta/kinkiet-zdobiony-220v-10118488223?snapshot=MjAyMS0wMS0yNFQxMzozNDozM1o7YnV...

Jedną z opcji dostawy dałem odbiór osobisty. Pani, która wygrała aukcje twierdzi, że nie może wybrać tej opcji dostawy. 

Czemu tak jest?

Gdzie to ewentualnie zgłościć?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
xyz96
#21 Demiurg#

Podałeś adresy odbioru osobistego w odpowiedniej zakładce? Jeśli nie, nie wybierze odbioru osobistego. Jeśli tak, wybór odbioru osobistego jest mocno skomplikowany.

Musi kliknąć "pokaż wszystkie punkty na mapie", potem na tej mapie zaznaczyć po prawej na górze "odbiór osobisty", następnie oddalić mapę aby pokazał się ten punkt, potem przybliżyć mapę i zaznaczyć punkt.

oznacz moderatorów
banduras
#8 Zapaleniec#

Dałem bo inni kupujący przy innych ofertach mogli wybrać odbiór osobisty a przy tej konkretnie aukcji podobnież nie może wybrać odbioru. Chyba że kupujący mnie oszukuje aby nie płacić za wygraną aukcje.

oznacz moderatorów
accadia
#12 Orędownik#

Nie oszukuje - moim zdaniem Allegro specjalnie utrudnia mozliwosc skorzystania z tej opcji - no bo jesli ktos wybiera opcje odbioru osobistego, a w sprzedawca danych o sobie ma podany adres siedziby - to po jakiego jeszcze jakies smieszne i zalosne oznaczanie na mapie punktu odbioru?

Mialem ostatnio klientke, ktora rowniez chciala skorzystac i nie mogla - na chwile wylaczylem w ofercie wszystkie inne opcje, oprocz odbioru osobistego i sie udalo. 

oznacz moderatorów
banduras
#8 Zapaleniec#

Mam zaznaczone 😕

Jak można zgłosić problem allegro?

Nigdzie nie mogę znaleźć jakiegoś panelu to zgłaszania problemów ani nic w tym guście.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@banduras w przyszłości możesz takie zgłoszenia kierować do nas za pomocą kanałów kontaktu dostępnych tutaj. W tym przypadku nie musisz tego robić, ponieważ przesłałam Twoje zgłoszenie na konsultację i wrócę tutaj z odpowiedzią, gdy tylko ją otrzymam. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
banduras
#8 Zapaleniec#

Kolejna aukcja gdzie wystąpił ten sam problem

https://allegro.pl/oferta/papier-toaletowy-z-czasow-prl-u-nowy-10171251071?snapshot=MjAyMS0wMi0wN1Qx...

I nie wiem co mam kupującemu pisać. Pisałem, że wina allegro ale nie zapłaci za wysyłkę bo chce odebrać osobiście. Kolejna patowa sytuacja.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@banduras jeżeli dodałeś punkt odbioru i odpowiednio zaznaczyłeś go na mapie w zakładce: Punkty odbioru osobistego, to Kupujący może nie widzieć podanej opcji odbioru osobistego, ponieważ jest ona dostępna w formularzu dostawy i płatności. Aby mógł skorzystać z takiej opcji dostawy możesz mu przekazać radę @xyz96 pod sekcją "odbiór w punkcie", należy zaznaczyć "zobacz wszystkie na mapie" > pojawi się mapka, na mapce w prawym górnym rogu, należy zmienić na "odbiór osobisty", następnie zaznaczyć punkt na mapie. Możesz przekazać Kupującym poniższe zrzuty obrazujące krok po kroku co należy wybrać:

1 formularz.png

2 formularz.png

3 formularz.png

Jeżeli to nie zadziała (sprawdziliśmy i wszystko działa prawidłowo w tym zakresie) to Kupujący może poprosić nas o pomoc przez formularz lub czat dostępny tutaj.

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
ElectricTools01
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, przekażę klientowi i sprawdzimy tą opcję. 

oznacz moderatorów