anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

w którym miejscu na moim koncie mogę zmienić lub dopisać nowy adres korespondencyjny?

Posoleni_pl
#8 Zapaleniec#

Witam serdecznie, czy ktoś orientuje się, w którym miejscu na moim koncie mogę zmienić lub dopisać nowy adres korespondencyjny?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

br.
#21 Demiurg#

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto

Niestety, czegoś takiego jak  osobne dane adresowe do korespondencji  niestety nie ma

oznacz moderatorów

Posoleni_pl
#8 Zapaleniec#

No właśnie nie mogę znaleźć, bo gdzieś coś takiego jest na pewno, ponieważ na innym moim koncie coś takiego kiedyś zrobiłem, tylko teraz nie pamiętam gdzie. A na fakturach z Allegro widnieją dwa adresy, adres nabywcy i adres korespondencyjny i ten drugi właśnie kiedyś gdzieś zmieniłem.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Posoleni_pl Możesz to zrobić w tej zakładce.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Posoleni_pl
#8 Zapaleniec#

Dzięki za odpowiedź, ale to nie do końca rozwiązuje mój problem, bo tam jest ustawiony adres prowadzenia działalności, ale nie można wpisać dodatkowego adresu do korespondencji. Na innym moim koncie coś takiego kiedyś udało mi się zrobić, ale teraz nie pamiętam gdzie to robiłem.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Posoleni_pl Możesz ustawić adresy do wysyłki. Adres korespondencyjny można było ustawiać, kiedy wysyłaliśmy papierowe faktury. Obecnie, kiedy faktury są elektroniczne, możesz je pobierać z odpowiedniej zakładki, więc adres korespondencyjny w tym miejscu nie jest potrzebny.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Posoleni_pl
#8 Zapaleniec#

Tak, wiem że mogę ustawić adres do wysyłki i mam ustawiony, ale nawet wtedy, kiedy już były faktury elektroniczne, można było gdzieś ustawić adres do korespondencji. Ustawiałem to na innym koncie w kwietniu tego roku, więc już wtedy na pewno były tylko faktury elektroniczne, a jednak gdzieś można było ustawić ten adres korespondencyjny. OK, dzięki za odpowiedź, jeszcze poszukam, może uda mi się znaleźć miejsce na koncie, w którym to zrobiłem.

 

oznacz moderatorów

IwaJ007
#1 Nowicjusz#

Witam,

skoro adres do korespondencji nie jest już potrzebny to po co widnieje na fakturze i wprowadza w błąd?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@IwaJ007 Adres korespondencyjny na fakturze wynika ze starych ustawień. Jeśli masz potrzebę zmiany adresu korespondencyjnego, to musisz napisać do nas wiadomość prywatną z konta, na którym chcesz dokonać zmiany lub usunięcia adresu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów