anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

weryfikacja firmy problem

HothBrickStore
#8 Zapaleniec#

Cześć,

Mam problem z weryfikacją firmy. Pierwsza weryfikacja wypatrzyła zły kod pocztowy w banku, po sznurku doszłam, że przy zakładaniu firmy wkradł się błąd, widać, że czeski ale ok. Allegro poprosiło mnie o zmianę na ten zły w serwisie allegro. Zdecydowałam, że wolę poprawić w CEIDG, ZUS, bank itd. i mieć porządek w papierach. Wykonałam drugi przelew weryfikacyjny i słuchajcie... allegro twierdzi, że nadal mam zły. Powiedzcie mi od kiedy 1=2? Mam XX-XXX w banku i na allegro, a allegro twierdzi, że mam w banku XX-XYX.

Generalnie jest totalny nonsens, chciałam aby był porządek w papierach, a ktos mi wmawia, że 1=2?

O co chodzi? Jestem zniesmaczona sytuacją 😞

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@HothBrickStore Jeśli bank z przelewem weryfikacyjnym przekazuje błędne dane, sugeruję kontakt z bankiem w tej sprawie. Mam nadzieję, że w ten sposób uda się rozwiązać Twój problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

HothBrickStore
#8 Zapaleniec#

Jak bank może przekazywać błędne dane? Pobrałam potwierdzenie przelewu na 1 PLN i jest poprawny kod pocztowy.

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@HothBrickStore Prześlij potwierdzenie wpłaty przez ten formularz. Mam nadzieję, że to rozwiąże problem.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

HothBrickStore
#8 Zapaleniec#

przesłałam mail'a poprzez formularz z plikiem, który mi wskazałaś, czekam na rezulat i dobre zakończenie tej długiej przygody weryfikacyjnej 🙂

oznacz moderatorów