anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta a sprzedaż

dzastin1989
#7 Wielbiciel#

W dniu wczorajszym wystawiłam przedmiot (pierwszy raz) na sprzedaż od razu znalazł się kupiec w dniu dzisiejszym kupujący ma zapłacić za towar. Ja w dniu wczorajszym zarobiłam przelew weryfikacyjny na kwot 1.01zł. Moje pytanie jest takie czy kupujący będzie mógł zapłacić za towar czy jest to dopiero możliwe po zweryfikowaniu mojego konta i kiedy ja będę mogła wypłacić pieniądze?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

mdrogeria
#21 Demiurg#

@dzastin1989 klient oczywiście zapłaci , środki wpłyną na konto AF , ale będziesz mógł je wypłacić po pozytywnie zakończonej weryfikacji .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Kupujący może zapłacić i jak zapłaci to środki trafią tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2022-09-27&dateTo=2022-...  czekają na aktywację twojego konta i wówczas sobie je wypłacisz, a kupującemu wyślij towar zaraz jak będą środki na koncie Allegro, stąd już nie znikną.

oznacz moderatorów

dzastin1989
#7 Wielbiciel#

Rozumiem tylko jak czytałam te różne wpisy to ta weryfikacja straszne długo trwa i nie zawsze jest pozytywna. wiec jaką mam pewność że do mnie dotrą?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@dzastin1989 środki nie zginą , będą na Twoim indywidualnym koncie AF , pozytywnie zweryfikujesz konto do wypłat to wypłacisz .

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#

@dzastin1989 

Nawet jak pozytywnie nie zweryfikujesz możesz je wypłacić przekazem pocztowym.

https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/jak-wyplacic-pieniadze-z-all...

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dzastin1989 Cześć 🙂 Weryfikacja u Operatora PayU trwa do 3 dni roboczych, Przelewy24 do 5 dni roboczych. 

W większości przypadków (jeśli dane się zgadzają) weryfikacja przebiega szybko i bez żadnych problemów. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

dzastin1989
#7 Wielbiciel#

Rozumiem a co oznacza zwrot przelewu 1.01zl na moje konto bankowe ? Czy to oznacza że weryfikacja jest negatywna?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@dzastin1989 nic nie oznacza , z kwotą 1,01 dostarczane są jednocześnie Twoje dane z banku , podlega ona oczywiście zwrotowi

oznacz moderatorów

dzastin1989
#7 Wielbiciel#

Na moim koncie cały czas trwa weryfikacja i przelew 24 i PayU . Ja wykonałam tylko jeden przelew za pomocą przelew24 tak jest w moim banku  czy mam wykonać jeszcze jeden przelew  przez PayU??? Sprzedałam przedmiot i w żaden sposób nie mogę wypłacić pieniążków. Czy jest jakiś kontakt z allegro abym mogła dowiedziec się kiedy mam szanse na odebranie swoich pieniędzy bo to wszystko jakoś długo trwa.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów

dzastin1989
#7 Wielbiciel#

 

 

oznacz moderatorów