anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta payu 2tydzien

Enzo1121
#7 Wielbiciel#

Witam , drugi tydzień próbuje zweryfikować konto  ,lecz nadal bezskutku. Zaliczyłem zdj dowodu osobistego, przelewy poszły chyba że 3 k nadal cisza.  Prosiłbym o jak najszybszą aktywację ,ponieważ  ile można czekać otrzymując dodatkowo zdj dowodu os.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

xyz96
#21 Demiurg#

Wysyłanie pocztą elektroniczną zdjęć dokumentów potwierdzających tożsamość jest bardzo ryzykowne i w zasadzie tego rodzaju żądania przesłania są niedopuszczalne. Trąbią o tym wszystkie media niebezpodstawnie informując, aby nie przesyłać w taki sposób dokumentów.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

A przy przelewach24 i spółce jest obowiązek przesłania wszystkich właścicieli dowodów, kopałem się z nimi i nic nie wskórałem, bo prawo przeciwdziałające praniu pieniędzy ma inne stanowisko, dziwię się że nie wystarczy przelew bo przecież zakładając konto w banku sprawdzają dowód, ale to takie nasze prawo wykluczające się wzajemnie, jedni to inni co innego.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nie masz żadnego obowiązku przesłania zdjęcia dowodu, mogą co najwyżej odmówić współpracy w takim przypadku, ale samo wezwanie do przesłania skanu jest bardzo wątpliwe pod względem prawnym i można to zgłaszać odpowiednim organom.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

Masz rację możesz olać współpracę i nie uruchamiać przelewy24, ale musiałem uruchomić bo jakimś dziwnym trafem miałem wpłatę od klienta mino nie aktywnej usługi przelewy24 😞 kopałem się z nimi z tydzień o skany dowodu że nie wyślę ze względu na ochronę danych i nic nie wskórałem 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Enzo1121 Zweryfikuję Twoją sprawę i wrócę do Ciebie z informacją w tym temacie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

danusia_wb
#7 Wielbiciel#

witam, mam identyczny problem, rowniez czekam 2 tydzien na weryfikacje pomimo przelania 1zl dwukrotnie oraz wysylania moich danych...

oznacz moderatorów

flinstonek03
#7 Wielbiciel#

@_HolaOla_  czy również mogłabym prosić o sprawdzenie jak wygląda proces weryfikacji w Payu? Nie ukrywam, że pomimo wykonanej wpłaty weryfikacyjnej czekam już ok 2 tygodni... Będę wdzięczna za pomoc 🙂

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@flinstonek03 8 kwietnia otrzymałaś od nas ostatnią wiadomość mailową w tej sprawie. Środki do wypłaty znajdują się na saldzie PayU, natomiast przelew weryfikacyjny wykonałaś do operatora finansowego Przelewy24 (PayPro). Pamiętaj proszę, że aby weryfikacja usługi PayU przebiegła pomyślnie, musisz wskazać tylko numer rachunku, którego jesteś właścicielem lub współwłaścicielem. Nie może to być rachunek należący do innej osoby.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów