anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja konta w allegro wspólne konto

beerisback
#7 Wielbiciel#

Witam mam konto na allegro od 11 lat ostatnio sprzedałem telefon na allegro było to tydzien temu

Problem polega na tym że chciałem zmienić konto (mam wspólne konto z matka) weryfikacja wdg mnie trwa zbyt długo... minęło już więcej niż 5 dni... robiłem wszystko, przelewy do payu (po kilka razy nawet zwrócono mi te złotówki) do przelewy24, nawet wysłałem zdjęcia dowodu a konto dalej nie jest aktywne i nie moge wypłacić pieniążków na zbliżający sie urlop co może być przyczyna?

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@beerisback Czy przypadkiem dane osobowe konta bankowego nie różnią się od danych osobowych konta allegro?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

beerisback
#7 Wielbiciel#

rożnia sie bo nie mam konta bankowego tylko konto matki na które chce przelac pieniadze

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@beerisback No i właśnie tu jest pies pogrzebany - dane na koncie bankowym, które podpinasz do allegro finanse, muszą być takie same jak te, na które zarejestrowane jest konto na allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

beerisback
#7 Wielbiciel#

no dobra zaloze swoje konto ale nie moge go podac bo i tak mam weryfikacje aktualnego i nie ma zadnej opcji tego zmienic...co robic?Zrzut ekranu (604).png

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Napisz na czacie aby Ci zakończyli weryfikację, ponieważ podałeś niewłaściwy rachunek do wypłat i teraz chcesz podać odpowiedni; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów