anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

weryfikacja konta

Client:50843367
#7 Wielbiciel#

Czemu weryfikacja konta przez PayU i inne trwa tak długo? Co z tym dalej zrobić? Przelewy poszły, telefony na infolinię Allegro - więcej nie dam rady, dokumenty i inne **piiip**oły też. Co mam jeszcze dać do sprawdzenia? Numer kołnierzyka, numer buta a może grupę krwi? Przecież to nie powinno trwać tak długo!!!
Aha, nie dostaniecie prowizji od sprzedaży, do momentu kiedy pieniądze nie znajdą się na moim koncie. 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:50843367 ile czekasz, dane konta bankowego są takie same jak allegro ?

Aha, nie dostaniecie prowizji od sprzedaży, do momentu kiedy pieniądze nie znajdą się na moim koncie. 

To akurat ich nie obchodzi, zajdzie komornik i tak oddasz prowizję z nawiązką 😞 pamiętaj tez że w razie zaległości nie dostaniesz wypłaty z POK jak nie trafisz z zakupem 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:50843367
#7 Wielbiciel#

mam to w dupie, skoro mają problemy z weryfikacją miedzy PayU i innymi to tak jakby nie moja sprawa. Nigdy więcej nie skorzystam z ich usług. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:50843367 ile czekasz ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:50843367
#7 Wielbiciel#

za chwile będą 4 dni robocze, zacznijmy od tego ze zwroty wpłaconych przelewów na konta do weryfikacji już zostały zwrócone. 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:50843367 one wracają automatycznie teraz ręcznie muszą sprawdzić dane 🙂 regulaminowo mają do 5 dni roboczych, czasem po tym terminie trzeba się przypomnieć 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:50843367
#7 Wielbiciel#

ręcznie? do 5 dni? to jakiś żart? a jak nie to się przypominać po 5 dniach? tak, teraz jestem bardziej niż pewien, nigdy więcej j@?!;go Allegro!!!!

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:50843367 takie życie 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów