anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Weryfikacja z zagranicznego konta w Allegro Finanse

Blackopium_
#7 Wielbiciel#

Witam, proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu z wypłatą środków z Allegro Finanse. Jedyną możliwa opcja w moim wypadku to wypłata na konto zagraniczne. Przelew został dokonany do Payu z mojego własnego konta zagranicznego i weryfikacja została odrzucona. Problem polegał na tym, że nie mam możliwości zrobienia przelewu w wysokości 1.01 zł jest to za niska kwota dla mojego banku dla przelewu międzynarodowego, dlatego przelew został dokonany na kwotę 1,01€( gdzieś był już taki wątek ) ale Payu odrzuciło weryfikację. Proszę o poradę jak mogę obecnie dokonać wypłaty z Allegro Finanse 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

kostas11
#21 Demiurg#

@Blackopium_ do banku w polsce lub przekazem w polsce innej opcji nie ma 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Blackopium_
#7 Wielbiciel#

Nie posiadam konta bankowego w Polsce , a aktualnie mieszkam za granicą😕

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Blackopium_ Kwota nie jest problemem. Problemem może być niezgodność danych osobowych właściciela rachunku bankowego i właściciela konta Allegro. Muszą być identyczne.

Tu zobacz; https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/konfiguracja-konta-do-wyplat/mam-rachunek-w-banku-za-gran...

oznacz moderatorów

Blackopium_
#7 Wielbiciel#

Właśnie wszystkie  dane są dokładnie takie same 😕

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Blackopium_ Już taka sytuacja był tu opisywana, zlecona przelać 1euro, weryfikacja zapewne została odrzucona z innego powodu.

oznacz moderatorów

Blackopium_
#7 Wielbiciel#

Zostało przelane 1,01€ , dane z rachunku bankowego są dokładnie takie same jak na koncie Allegro. Czy jest gdzieś możliwość ewentualnego kontaktu z moderatorem , bądź kimś kto mógł by to zweryfikować i pomóc , bądź wytłumaczyć dlaczego weryfikacja została odrzucona 🤔kontakt z Payu niestety graniczy z cudem 😕

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Blackopium_
#7 Wielbiciel#

Dziękuje serdecznie za pomoc! Pozdrawiam 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Blackopium_ 😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

Nic z tego 🙂

oznacz moderatorów

Zephyrus0016
#7 Wielbiciel#

Miałem tą samą sytuację i napisałem do supportu Allegro. Wystarczyło przesłać potwierdzenie płatności 

oznacz moderatorów