anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wiadomość od firmy windykacyjnej na adres email.

voyager1972
#7 Wielbiciel#

Witam.

Dziś otrzymałem wiadomość od firmy altus o tym że zalegam ok 10 zł z groszami za usługi Allegro. Najpierw zlikwidowaliście opinie klientów, i statusy wiarygodności każdego z nas dając grubą krechę cwaniakom i kombinatorom. Wrzuciliście nas do jednego worka i wymieszaliście, później ten cyrk. Jestem poznaniakiem, i wstyd mi za ten portal że jest z mojego miasta. Nigdy nie miałem zadłużenia, i ta wiadomość wywołała kwas. Allegro zamiast powiadomić o sprawie - przekazuje moje dane zewnętrznej firmie. Zapłacę te kilka złotych - owszem, ale czuję niesmak. Mało korzystam z zakupów na tym portalu, natomiast konto było z czystego sentymentu. Równocześnie informuję portal że wolę zakończyć współpracę, i zlikwidować konto które miałem tutaj ok 20 lat z hakiem. Czasy się zmieniają, i udostępnianie danych jak brzydko to nazwę ,,Alfonsom", nie wróży niczego dobrego. Proszę mi wybaczyć to określenie, ale jest coś , co się zmieniło w tej firmie. Brak kontaktu z klientem, oraz wyręczanie się zewnętrznymi firmami w tym celu. Najważniejsze skupić się na robieniu pieniędzy. Tak to widzę. Po potwierdzeniu przelewu i żegnamy się.

oznacz moderatorów
1 ODPOWIEDŹ 1

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@voyager1972 bardzo mi przykro z tego powodu i rozumiem Twoje rozżalenie. Ponieważ Twoje konto zostało przekształcone w firmowe, a w takim przypadku zadłużenia nawet poniżej 10 zł są przekazywane do firmy windykacyjnej. 
Przykro mi z tego powodu, ale jest to działanie zautomatyzowane. Na Twoim koncie była opłata za obsługę transakcji na Allegro Lokalnie i została automatycznie przekazana do firmy Altus z powodu opóźnienia w spłacie i z uwagi na to, że Twoje konto jest firmowe. 
Opinie klientów nie zostały zlikwidowane. 
Kanały kontaktu wciąż poszerzamy. Możesz do nas napisać na forum, na messengerze, korzystając z pomocy, na whats appie. Zależy nam na kupujących i sprzedających oraz na ich dobrej opinii. Zmieniamy się, owszem, jest to nieuniknione, aby się rozwijać, ale wciąż każdy klient portalu jest dla nas ważny.  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów