anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Widoczne fale na zdjeciach w galerii oferty

iEnedwaith
#7 Wielbiciel#

Cześć

Mam zapytanie odnośnie wystawianych oferty. Do galerii wstawiłem nowe zdjęcia przygotowane przez grafika, które po wstawieniu na galerię Allegro wyświetlają się inaczej - są widoczne fale. Wstawiłem na próbę dwa rodzaje zdjęć w jpg oraz png. Efekt jest ten sam.
Przygotowanie zdjęć było drogie, z uwagi na to sprawa jest problematyczna. Co o tym sądzicie?

Pozdrawiam,
KWsmugi_1.JPGfale_1.JPG

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#

Zdjęcia są zamaskowane. Jeśli możesz, podaj link do aukcji z tymi zdjęciami.

oznacz moderatorów

iEnedwaith
#7 Wielbiciel#
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@iEnedwaith Nie widzę wrzuconych przez Ciebie plików (bo musi je zatwierdzić któryś moderator), ale strzelam, że może to być efekt tego zabezpieczenia przez allegro zdjęć przed kradzieżą😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@iEnedwaith myślę że allegro zmniejsza ich jakość i rozmiar co by się strona szybciej ładowała, może to być tym spowodowane 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@iEnedwaith Jak Allegro nie wyrazi zgody na wystawienie, będzie drogo.

oznacz moderatorów

iEnedwaith
#7 Wielbiciel#

Cześć kostas11

Zdjęcie są wstawione w rozdzielczości ~1920x1282. Z tego co pamiętam do górnej granicy jeszcze trochę brakuje 😉

Pozdrawiam,
KW

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@iEnedwaith to jest system allegro i przetrawia zdjęcia jak chce co by szybciej strona się ładowała jak by wszyscy dodawali zdjęcia po 100 mb to by strona ładowała się kilka minut 🙂 

W sklepie internetowym też mogę zmniejszyć jakość zdjęć % i też robią się podobne 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

iEnedwaith
#7 Wielbiciel#

Zmieniłem rozmiar zdjęć kilka razy, aczkolwiek nie pomogło. Na mniejszych zdjęciach dalej było widać smugi.
Szukałem możliwości technicznego kontaktu z Allegro, ale nie mogłem go odszukać. Można w jakiś sposób zgłosić taki problem?

Pozdrawiam,
KW

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@iEnedwaith Wstaw na allegro zdjęcie w jakiej tylko chcesz rozdzielczości (nawet poniżej limitu), a następnie zgraj je z serwera - plik oryginalny i pobrany będą miały różną wielkość (oryginał będzie większy), bo allegro i tak po drodze je rekompresuje.
Jeśli to nie problem, to zarzuć oryginał który uploadujesz.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów