anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowarainatowość

Mariusz_F_91
#8 Zapaleniec#

Witam,

Mam pytanie odnośnie wielowaraintów, nie było z nimi żadnego problemu do dnia 30 czerwca. Od lipca nie mogę łączyć ze sobą dokładnie tych samych produktów po prostu w różnych kolorach, czy nastąpiły jakieś zmiany i to moje niedopatrzenie ? Co śmieszniejsze nie mogę połączyć ze sobą nawet tego samego produktu po prostu w dwóch różnych rozmiarach np. XS i M jeśli miniaturka w obu nie jest taka sama. Allegro wprowadziło coś nowego czy ja po prostu robię coś źle ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Knowhere
#21 Demiurg#

@Mariusz_F_91 Spytam z ciekawości: czy różne rozmiary/kolory tego samego przedmiotu mają różny EAN?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Mariusz_F_91
#8 Zapaleniec#

Jasne sprawa, że inny kolor będzie posiadał inny EAN. Więc myślę, że problem nie leży tutaj,  pisałem przez formularz kontaktowy, ale wiadomo cisza. Ma ktoś podobnie ? czy to ja po prostu jestem debilem ?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Mariusz_F_91sprawdź czy wszystko jest wystawione w tej samej kategorii

oznacz moderatorów

Mariusz_F_91
#8 Zapaleniec#

Owszem, kazdy z przedmiotów jest w tej samej kategorii, im tyrudniejszy temat tym dłuższy czas oczekiwania na odpowiedź allegro, 🙂 

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Mariusz_F_91 to w takim razie chodzi właśnie o parametry, jeśli są różne rozmiary i kolory wpisane w parametrach to wielowariantowość tego nie połączy. Nie wiem jakie masz obowiązkowe parametry, ale może da się jakoś to obejść, ujednolicić, coś dopisać, coś usunąć, wykorzystaj też parametry dodatkowe. Na odpowiedź Allegro za bardzo nie licz, ona ci w niczym nie pomoże, a tylko zdenerwuje.🙂

oznacz moderatorów

Mariusz_F_91
#8 Zapaleniec#

Czyli z tego co rozumiem zaszły takie zmiany od 1 lipca? bo do dnia 30 czerwca normalnie te oferty były połączone. Z Twojej wypowiedzi wynika, że jeśli mam dla przykładu ten sam model obuwia tylko w innych kolorach, i co za tym idzie rozmiarach to nie mogę ich połączyć ? Czy ja źle to rozumiem ?

oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@Mariusz_F_91 nie wiem jak to wygląda w twojej kategorii, ale u mnie jak robię wielowariantowość herbaty, to nie mogę połączyć czarnej z czerwoną czy zieloną mimo, że są tej samej marki, ale mogę połączyć liściastą z ekspresową mimo, że mają inną formę, ale są tego samego koloru. Jest to **piiip**yczne, bo wielowariantowość powinna dać możliwość łączenia całej dajmy na to serii produktów jednej marki, albo łączenia kolorów i rozmiarów. Przecież sama nazwa wskazuje na możliwość wyboru w wielu rodzajach jednego produktu.

,

oznacz moderatorów

TATLOK
#15 Entuzjasta#

@Mariusz_F_91 Faktycznie coś namieszali, albo użyję ulubionego słowa pracowników Allegro "ulepszyli". Też mam problem z dodaniem tego samego produktu dla różnych rozmiarów, jeśli nie tyle co miniaturka jest różna, ale i wówczas gdy różnice występują w pozostałych zdjęciach. Mało tego, przy jakiejkolwiek edycji produktu, wszystkie dotychczasowe ustawienia się zmieniają na te wg. ich automatu. Porażka 

oznacz moderatorów