anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wielowariantowość obrusy - podstawowe parametry - zagnieżdżenie trzy poziomy

stofftex
#7 Wielbiciel#

Witam,

mam problem z przygotowaniem odpowiedniej oferty wielowariantowej (wariacji) obrusów.
Dom i Ogród - Wyposażenie - Obrusy, serwetki, podkładki - Obrusy
Nr kategorii 68689

 

Czy jest możliwość wystawienia wariacji w tej kategorii jako: KOLOR - ROZMIAR.
Chodzi o to, że parametry podstawowe: długość i szerokość nie pozwalają na stworzenie prawidłowej wariacji.
Akurat w tej kategorii (Obrusy) ważny jest KOLOR i ROZMIAR (np. BIAŁY 120x160). Jako, że w chwili obecnej klient może wybrać tylko szerokość i długość lub kolor i szerokość - nie w pełni automatyzuje to sprzedaż i obsługę zamówień. Wymagana jest informacja posprzedażna odnośnie dodatkowego wybranego koloru lub długości.
W ofercie mamy na chwilę obecną 14 kolorów i 25 rozmiarów co daje jakieś 350 wariacji (i do tego są jeszcze różne kształty: prostokątne, kwadratowe, okrągłe i owalne).

Chciałbym po prostu ułatwić obsługę zamówienia klientowi i sobie również. Napiszę tylko jak wygląda to na innych marketplace; klient wybiera kolor, powiedzmy CZERWONY i rozmiar 120x160. Po pobraniu zamówienia wiem, co mam wysłać. W chwili obecnej podstawowym parametrem jest szerokość (tylko cyfry) i długość (tylko cyfry), czyli mamy informację 120 x 160 a kolor jest wybierany w wiadomości od kupującego. Okres przedświąteczny jest udręką, ponieważ generuje większą ilość zamówień oraz większą ilość wiadomości od klienta lub ich brak..... (więc wysyłamy losowy - uff problem).

 

Ideałem by było:
KOLOR

ROZMIAR lub SZEROKOŚĆ i DŁUGOŚĆ

KSZTAŁT

 

Wersja minimalistyczna:

KOLOR

ROZMIAR

 

Czy jest możliwość techniczna aby stworzyć taką aukcję?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Cześć @stofftex, napisałam do odpowiedniego działu, aby skonsultować Twoje zapytanie. Wrócę do Ciebie niebawem z odpowiedzią. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

Hej @stofftex, mam już odpowiedź na Twoje zapytanie. Niestety nie możemy zwiększyć liczby parametrów do wariantowania z przyczyn technologicznych.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

stofftex
#7 Wielbiciel#

Rozumiem - za mało zgłoszeń.

To inaczej; parametrami wymaganymi w tej kategorii jest szerokość i długość.
Czy można je zmienić na KOLOR i ROZMIAR?

Tak aby można było wstawić:


KOLOR - CZERWONY

ROZMIAR - 120x160

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@stofftex , przepraszam, że odpisuję dopiero teraz. Obecnie nie mamy w planach zmiany obecnych parametrów. Niewykluczone, że coś zmieni się w przyszłości. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów