anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Windykacja ??

F90Queen
#7 Wielbiciel#

Był sprzedawany laptop za 9 tys ponad kupujący wykrył wadę 1 klawisz przestał działać spowodowane przez przywrócenie systemu zamiast odac to na gwarancje to chciał zwrot pieniędzy z programu Allegro wypłacili mu pieniądze uzgodniliśmy podczas sporu ze pieniądze oddam w ciągu 6 miesięcy a teraz dostaje wiadomość z Allegro pogroszki ze windykacje będę mieć umówiliśmy się na coś a teraz co innego wychodzi 

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

pecela
#16 Inspirator#

Coś tu nie gra. Uszkodzenie jednego klawisza to nie jest wadą istotną pozwalająca na odstąpienie od umowy bez naprawy urządzenia. Pewnie nie odpowiedziałeś w terminie na zgłoszoną reklamację.

oznacz moderatorów

F90Queen
#7 Wielbiciel#

Wymyślał bajeczki ze już kupił innego bo nie może czekać gdyż następnego dnia wyjeżdża interesowalo go tylko zwrot pieniędzy Allegro uczestniczyło w sporze zapytali mnie kiedy mogę odac pieniądze odpowiedziałam potrzebuje 6 miesięcy ze względu na duża kwotę po czym odpowiedzieli ze wniosek z programu ochrony został pozytywnie rozpatrzony 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@F90Queen  No dobrze ale w czym możemy ci pomóc?  Chcesz żebyśmy zrzutkę na ciebie zrobili?

Zobowiązałeś się zapłacić  więc zapłać, nie masz kasy no to różne prowidenty czy inne bociany ci pomogą.  W takim przypadku niewiele już doradzić możemy.

oznacz moderatorów

F90Queen
#7 Wielbiciel#

[edycja] był ustalony termin sześć miesięcy na zapłatę a teraz wychodzi Że dali mi miesiąc [edycja] 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@F90Queen Czy masz na piśmie potwierdzenie od kupującego, że zgadza się na tak długi okres na zwrot środków?

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@komis-bell  To nie kupujący go ściga lecz Allegro Protect.

Cytat:  "...wniosek z programu ochrony został pozytywnie rozpatrzony "

Nie wiem czy ma szansę żeby mu umożliwili spłątę w ratach, wygląda na to że nawet nie skłądał pisemnej prośby. Jedyna deklaracja to była w dyskusji że zapłąci za 6 miesięcy

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@br. Wiem, wiem. Tylko jeśli kupujący wyraził zgodę na tak długi okres oczekiwania na zwrot a potem złożył wniosek do AP to coś tu jest nie tak - dlatego dopytuję czy @F90Queen ma taką zgodę na piśmie.

Cytat "uzgodniliśmy podczas sporu ze pieniądze oddam w ciągu 6 miesięcy"

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@komis-bell  "Cytat "uzgodniliśmy podczas sporu ze pieniądze oddam w ciągu 6 miesięcy"

Tak to tylko deklaracja, więc prowadzący spór uznał to za akceptację  zwrotu pieniędzy i zwrot zaklepał.  Natomiast nie wydaje mi się aby konsultant (a może nawet bot) miał uprawnienia do kredytowania zwrotów i rozkładania na raty. Prawdopodobnie potrzebne było dodatkowe pismo - prośba, może Protect przychyliło by się do prośby.

A tak to mamy co mamy...

oznacz moderatorów

Rydel_IT
#10 Popularyzator#

@F90Queen  napisał(a):

Wymyślał bajeczki ze już kupił innego bo nie może czekać gdyż następnego dnia wyjeżdża interesowalo go tylko zwrot pieniędzy Allegro uczestniczyło w sporze zapytali mnie kiedy mogę odac pieniądze odpowiedziałam potrzebuje 6 miesięcy ze względu na duża kwotę po czym odpowiedzieli ze wniosek z programu ochrony został pozytywnie rozpatrzony 


Informację o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku z programu ochrony pisał bot do kupującego.

Widocznie źle zinterpretowałeś informację.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

I ściągną kasę, nic nie zrobisz. Na przeszłość opisuj oferty zgodnie i odpowiadaj rzeczowo w dyskusji.

oznacz moderatorów

Adi_torun97
#7 Wielbiciel#

Spoko.
Ja mam do zapłacenia Allegro Project 2100 zł w przeciągu dwóch miesięcy, tymbardziej, że napisałem im, że nie mam tyle pieniążków i że jestem bezrobotny, a oni w każdej swojej wiadomości: "Bardzo mi przykro z tego powodu ... etc." 🙂
I oni niby chcą iść na rękę przy spłacaniu xD

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Adi_torun97 przecież dostałeś kasę za towar od kupującego więc ją oddaj 😄 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Adriano_tor
#1 Nowicjusz#

Szkoda tylko, że osoba, która miała wysłać sprzęt, nie wysłała tylko uciekła i zostawiła mnie z tym samego 🙂 

Gdybym miał kasę od kupującego to bym oddał, ale nie mam 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tak, bezrobotni kupują Maybachy.😁Rozumem ze wydałeś kasę i nie masz a próbowałeś się dogadać z Allegro?

oznacz moderatorów

Adriano_tor
#1 Nowicjusz#

Osoba, która miała wysłać produkt, uciekła wraz z pieniędzmi i mnie z tym zostawiła 🙂

Tak, próbowałem, ale z nimi nie da się dogadać. Za każdym razem: Bardzo mi przykro.

oznacz moderatorów

Sojiro
#12 Orędownik#

Czyli robiłeś za "słupa", ogrom tego typu oszustw ostatnio.

oznacz moderatorów