anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam źle wysłałam paczuszkę do kupującego zamiast przez allegro to ja na własny koszt

Client:34158491
#7 Wielbiciel#

Witam źle wysłałam paczuszkę do kupującego który kupił u mnie telefon zamiast przez allegro to ja na własny koszt w aplikacji InPost.na allegro wyświetla się cały czas nadaj wyślij paczuszkę pisałam do pana kupującego dostał powiadomienie iż paczka została wysłana potwierdza mam konwersacje calą i potwierdzenie z inPost dzisiaj ma ją odebrać wszystkie dane się zgadzały.jak dostanę pieniądze za paczuszkę ktorą wysłałam skoro taka sytuacja jest.wyslalam w pośpiechu pierwszy raz coś sprzedałam tutaj zazwyczaj kupuje.prosze o jakąs odpowiedź ponieważ to nie są małe pieniądze i nie chciałabym zostać oszukana w jakiś sposób 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:34158491 kasę już masz na allegro finanse, i se wypłać ( to nie O L X że trzeba odebrać paczkę żeby dostać kasę ) a że nadane we własnym zakresie nie ma znaczenia prócz komunikatu 🙂

  1. Przejdź do zakładki Środki i historia operacji.
  2. Kliknij [wypłać dostępne środki]. Gotowe!

Wpłaty od kupujących sprawdzisz w zakładce Moje rozliczenia na stronie Allegro Lokalnie lub w zakładce Środki i historia operacji na stronie Allegro Lokalnie. Jeśli wypłacasz pieniądze na własne konto bankowe po raz pierwszy, najpierw aktywuj wypłaty.

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:34158491
#7 Wielbiciel#

Tylko że mi widnieje wypłaty nie aktywne ale kwota jest nie wiem co robić 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:34158491 a kwota za zakup widnienie ? jak tak to musisz najpierw aktywuj wypłaty.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Client:34158491
#7 Wielbiciel#

Nie mogę aktywowac wypłat cały czas widnieje mi weryfikacja wypłaty nie aktywne.nigdy nie sprzedawałam tutaj nic to mój pierwszy raz i chyba ostatni będzie towar sprzedany a pieniędzy brak chodź pieniądze widnieją ale nie mogę wypłacić,ile potrwa ta weryfikacja i co dalej będzie 

oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć, @Client:34158491. Weryfikacja konta może zająć do 2-3 dni. Jeśli nie po tym czasie nie otrzymasz potwierdzenia - napisz do nas przez formularz: https://allegro.pl/pomoc/kontakt

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:34158491 W zasadzie to błąd wystawienie i sprzedaż bez aktywacji, bywa że aktywacja nie dojdzie do skutku i co wtedy? ważne- dane konta Allegro i konta bankowego muszą być takie same.

oznacz moderatorów