anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam co oznacza taka wiadomośc ?

pirolizaopon
#7 Wielbiciel#

informujemy, że na Twoje konto wprowadziliśmy częściowe ograniczenia funkcjonalności w związku z uzasadnionymi obawami co do bezpieczeństwa konta lub zawieranych transakcji, zgodnie z art 2.12 Regulaminu Allegro. Nasze uzasadnione obawy dotyczą zwłaszcza powiązań z innymi, objętymi przez nas sankcjami, kontami w Serwisie, co narusza dodatkowo art. 8.7 Regulaminu Allegro.

Wszystkie wystawione oferty z opcją “Kup teraz” i licytacje bez złożonych ofert na Twoim koncie zostały automatycznie zakończone. W czasie trwania ograniczeń nie jest możliwe wystawianie nowych ofert. Nadal masz możliwość dokonywania zakupów.

Ten e-mail został wysłany automatycznie przez serwis Allegro. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z Administratorami Allegro za pomocą odnośnika do formularza kontaktowego: Formularz kontaktowy

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

@pirolizaopon dostałeś bana , do wyjaśnienia blokady na innych powiązanych kontach . Szczegóły uzyskasz  tylko w kontakcie przez formularz z Działem Bezpieczeństwa .

oznacz moderatorów

pirolizaopon
#7 Wielbiciel#

Dzięki napisałem do nich,,po jakim czasie odpowiadają?

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

tzn że masz do pogadania z działem bezpieczeństwa na temat zwykle powiązania twojego konta z jakimś innym kontem którego na oczy nie widziałeś a które jest zablokowane więc allegro stwierdziło że pewnie twoje to tamtego konto bis i zablokowało ci całą sprzedaż odgórnie i pozamykało oferty / aukcje

oznacz moderatorów

pirolizaopon
#7 Wielbiciel#

Dokładnie tak jest,sprzedaż zablokowana.

 

oznacz moderatorów

Client:104371448
#14 Krzewiciel#

i tak sie konczy to slynne posiadanie multi-kont 😄

oznacz moderatorów