anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam, dodałam produkt i od momentu dodania został sprzedany w ciągu sekundy. Trochę mnie to dziwi.

Feverobuwie
#8 Zapaleniec#

719BEC80-A4EA-4C0F-8350-B0851D7CE987.png

Zastanawia mnie dlaczego sprzedając produkt każe mi się logować na konto w banku. Czy ro tak wyglada ? Czy to oszustwo ? Boje się ze się zaloguje a znikną mi pieniądze. Podeśle zdjęcie jakie dostałam 

03435663-69FE-4B46-BE0F-07659854030C.png

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

ART_FOTO
#14 Krzewiciel#

@Feverobuwie Nie klikaj w żadne linki i nic nie podawaj.To próba wyłudzenia danych.

Jeżeli ktoś kupił przez Allegro otrzymał wszystkie dane potrzebne do dokończenia transakcji.Tak że nie ma potrzeby kontaktowanie się w inny sposób. 

oznacz moderatorów

Feverobuwie
#8 Zapaleniec#

Dziękuje serdecznie za pomoc. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Feverobuwie Każe bo chce wyłudzić od Ciebie kasę, jak chce kupić to kupuje i płaci i niczego nie potrzebuje.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@Feverobuwie Dobrze że Ci się lampka zapaliła i nie dałeś się zwieść pozornemu szybkiemu zyskowi . T ak działają oszuści chcąc dostać się do środków na Twoim koncie .

oznacz moderatorów

Lukas_Bonk
#7 Wielbiciel#

@Feverobuwie na przyszlośc nie uzywaj slowa oszust do kogos o ile ten ktos nie ma prawomocnego wyroku bo mozna sie przejechac na kilkanascie tysiecy odszkodowania nawet bezpiecznie pisac nieuczciwy po drugie odpowiedz czemu moga kupowac bo allegro ma na to wyrypane zablokuja mu konto otworzy nowe bedzie robil to samo po 15min na nowym allegro pozwala nastepna rzecz to co tu sie stalo nalezy zglosic na policje z art 286 kk oszustwo ale lepiej sobie wyrobic pewne zachowania niż z rozpędu coś przywalić i potem mieć problem wyobraź sobie sytuacje jak publicznie nazwiesz kogoś oszustem takiego np cwaniaka a ten zwietrzy sprawę i pozwie o odszkodowania na kilka tysięcy niestety ale cwaniak będzie górą a ty podwójnie poszkodowana napisalbym do platformy by sprawdzili jak często kupuje bo sprzedałaś na allegro buty dla oszusta i nagle dostałaś mail a może sie okazać że wałek i jajcarz nabywca oszust dostanie po łapach

oznacz moderatorów

Feverobuwie
#8 Zapaleniec#

Tak, masz racje nie przemyślałam tego, poprostu się wystraszyłam i postanowiłam opublikować prosząc o radę. Dziękuje serdecznie węzme wszystkie rady które otrzymałam do serca. 

oznacz moderatorów

Feverobuwie
#8 Zapaleniec#

Tak, masz racje nie przemyślałam tego, poprostu się wystraszyłam i postanowiłam opublikować prosząc o radę. Dziękuje serdecznie węzme wszystkie rady które otrzymałam do serca. 

oznacz moderatorów

Feverobuwie
#8 Zapaleniec#

Bardzo dziękuje za odpowiedz. Miłego dnia 

oznacz moderatorów