anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam ,jak dostać wpłate za rzecz niematerialną przy odbiorze osobistym?

Client:50634500
#7 Wielbiciel#

Witam,sprzedałem rzecz niematerialna(waluta w grze),przekazałem ją kupującemu lecz on wybrał odbior osobisty przez co nie dostałem wpłaty do dziś,jest możliwe zrobienie czegoś z tym?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

Nie rozumiem Ciebie jak żeś to zrobił, dajesz komuś towar bez zapłaty? Napisz teraz do kupującego że czekasz na zapłatę, masz jakiś dowód że przekazałeś?

oznacz moderatorów

Client:50634500
#7 Wielbiciel#

Nie mam dowodu,nie robie screenów z gry dodam że miałem 3 różne ogłoszenia na 2 z nich była tylko możliwośc "dostawy elektronicznej" na jednym z ogłoszeń było tylko odbiór osobisty mój błąd ze tak ustawiłem

oznacz moderatorów

Client:50634500
#7 Wielbiciel#

Nie zauważyłem że klient zaznaczył odbiór osobisty i głupio nie sprawdzając salda skoro wcześniej rozpoczynając kupno odrazu wpłata wpadała przekazałem przedmiot

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@Client:50634500 

Czy kupujący nawiązał z Tobą kontakt?  Szkoda, że przekazałeś walutę gry przed płatnością.

Jeśli kupujący mieszka blisko Ciebie, umów się w neutralnym, ale uczęszczanym miejscu celem przekazania wpłaty. Warto przyjść z kimś i mieć wsparcie drugiej osoby. 

Warto także zapytać o możliwość przelewu na konto bankowe.

Jeśli kontakt się urwie, otwórz spór. Link znajduje się po otwarciu szczegółów aukcji. 

Kiedy spór utknie  w martwym punkcie, poproś pracownika Allegro o pomoc - wówczas weźmie udział w dyskusji.

 

Wiola
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Sprzedający może otworzyć dyskusję?

oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@LEW433  🤦 Już mi się kiełbie we łbie.

Wiola
oznacz moderatorów

Wioletta2701
#14 Krzewiciel#

@Client:50634500 Przepraszam za błąd z mej strony. Nie możesz otworzyć sporu, ale możesz nawiązać kontakt z serwisem w sprawie braku zapłaty od kupującego.

Spróbuj się z nim skontaktować, poprosić o wpłatę należności lub spotkanie, jeśli nalega.

Wiola
oznacz moderatorów