anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam jak odzyskać zwrot prowizji za zakup towaru i anulować ten zakup kasa została zwróconakupujacu

KrzysztofTychy
#1 Nowicjusz#

Sprzedałem na platformie allegro dwa przedmioty które były wystawione ponad 12 miesięcy temu dlatego straciłem nad nimi kontrolę. Teraz oba przedmioty się sprzedały, ustaliłem z kupującymi swoje przeoczenie i doszliśmy do porozumienia, że pieniądze które otrzymałem zostaną zwrócone kupującym. Nie mogłem wykonać tych zwrotów przez allegro zwrot więc zostały przesłane na konta bankowe klientów w obu przypadkach. Jednak Allegro potraciło moją prowizję, dlatego chciałbym odzyskać zwrot prowizji. Kupujący mogą potwierdzić brak transakcji i zwrot kasy na konta kupujących , a co Allegro tylko w jedną stronę pobieranie prowizji!!.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Niech Ci ten kupujący podeśle jakieś oświadczenie o tym że transakcja nie doszła do skutku a Ty będziesz to miał na podkładkę w staraniu się o zwrot prowizji. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@KrzysztofTychy poproś kupujących o potwierdzenie, że nie doszło do transakcji (może być w Centrum Wiadomości albo e-mailowo) i prześlij zrzut za pomocą tego formularza (albo tego jeśli to było na Lokalnie). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów