anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam , kupujący zgłosił zwrot towaru, który dziś do mnie doszedł, niestety produkt ma odciętą metke

justuniqueino
#8 Zapaleniec#

Witam , kupujący zgłosił zwrot towaru, który dziś do mnie doszedł, niestety produkt ma odciętą metke, koronka sukienki jest uszkodzona a sukienka pachnie perfumem/płynem, co mam zrobić w takiej sytuacji? Już tego produktu na sklep nie mogę dać do sprzedaży bo jest uszkodzony bez metki, Klientka w wiadomość przyznała się, że ją odcieła. Niestety też sukienka została zwrócna na sam koniec czasu do zwrotu. Pomocy co robić w takiej sytuacji, to sukienka za 900 zł

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@justuniqueino Wg prawa zwrot  musisz przyjąć ale jak masz uzasadnienie i dowód na pomniejszenie wartości towaru9sukienki) to zwracasz tyle ile jest warta- realnie.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@justuniqueino jeśli w ramach odstąpienia otrzymasz towar, który nie nadaje się do ponownej odsprzedaży, nosi ślady użytkowania to jak najbardziej masz prawo do obniżenia wartości zwrotu do klienta. Musisz to odpowiednio uargumentować. 

   Monika
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@justuniqueino Widocznie potrzebowała na jednorazową imprezę ,pokazała się i postanowiła oddać by przy następnej okazji ten manewr powtórzyć. Odpowiednio pomniejsz wartość towaru do ceny realnej sprzedaży w tym stanie i tyle jej oddaj.

oznacz moderatorów