anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam. Pierwszy raz nadałem paczkę przez Wysyłam z Allegro. Co trzeba zrobić?

RAFHOUSE
#8 Zapaleniec#

Witam. Pierwszy raz nadałem paczkę przez Wysyłam z Allegro. Zaznaczyłem datę podjazdu kuriera i zaakceptowałem warunki, tak jak tutaj: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/metody-dostawy/wysylam-z-allegro-narzedzie-do-nadawania-p...

Czy coś trzeba jeszcze zrobić? Czy czekać już na kuriera?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

LEW433
#21 Demiurg#

Etykietę wydrukowałeś oczywiście.😁

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

no tak a czy nakleiłeś na paczkę ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RAFHOUSE
#8 Zapaleniec#

Etykieta wydrukowana, naklejona. A pytanie bardziej dotyczy tego, czy sprzedający dostaje jakiekolwiek potwierdzenie na maila, bądź na Allegro, że zamówienie zostało złożone? Bo nic takiego nie mam, a termin przyjazdu kuriera (podane godziny) mija właśnie teraz 😉 Po prostu nie wiem na czym stoję i czy mam czekać na tego kuriera

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Dostanie jak mechanizm przetrawi, tzn zarejestruje system.😁

oznacz moderatorów

RAFHOUSE
#8 Zapaleniec#

Gdzie takie potwierdzenie otrzymam, na Allegro, czy na maila? Rozumiem, że system nie rejestruje tego od razu, tylko trzeba poczekać? U mnie mija już 2 dzień roboczy i takiego potwierdzenia nie mam, a chcę wysłać towar

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RAFHOUSE kurierzy różnie podchodzą do odbiorów czasem nie przyjeżdżają a czasem się spóźniają a czasem są za wcześnie a czasem na drugi dzień a czasem po reklamacji, napisz jaki kurier ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RAFHOUSE
#8 Zapaleniec#

kurier DPD. Kupujący zrobił zamówienie 15 marca, wtedy też wygenerowałem etykietę, a w opcjach odbioru paczki do wyboru był 17 marzec godz. 12-16. Zupełnie nie wiem na czym stoję i co powiedzieć kupującemu w przypadku kontaktu 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RAFHOUSE kurierzy różnie jeżdżą nie licz że przyjedzie tak jak Tobie pasuje, bardziej dostosuje się do rozwożenia paczek i rejonu jaki ma 🙂  Zawsze możesz zadzwonić do DPD i podpytać się kiedy przyjedzie i pogonią go 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

RAFHOUSE
#8 Zapaleniec#

Tu nie chodzi o to, żeby przyjechał wtedy kiedy ja chcę, ale żeby w ogóle przyjechał 😄 lub aby dali mi znać, że przyjadą, nawet jutro. Do DPD dzwoniłem to na infolinii jest bot, od którego nic się nie dowiem 😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@RAFHOUSE tylko czekać, choć można się nie doczekać 🙂 

________
Κώστας
oznacz moderatorów