anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Witam próbuje powiązać konto bankowe z kontem allegro lub zmenić dane osobowe

Client:91933731
#1 Nowicjusz#

Witam chciałbym powiązać konto lub zmienić dane konta allegro na inną osobę ponieważ nie posiadam konta bankowego osobiście , chciałbym dodać konto dziewczyny lub zmienić dane konta na te osobę by móc wypłacać środki po sprzedaży . jeżeli nie jest to możliwe prosiłbym o zwrot kupna do kupującego z którym mam kontakt i został poinformowany o problemie .

przelew został zrobiony i zwrócony aktywacyjny a w dziale ustawienia wypłat dalej widnieje weryfikacja .

 

prosze o pomoc Pan czeka na przedmiot a ja na pieniądze ktorych nie mogę przelać .

 

wypełniłem również formularz zmiany danych osobowych

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:91933731 po pierwsze wysłać towar możesz a nawet należy kasy CI nikt nie zabierze a może to potrwać nawet tydzień 🙂

Danych konta allegro od tak se nie zmienisz 😞  zrób wypłatę przekazem jak nie masz konta bankowego na dane allegro 🙂 Przekaz wychodzi na raz w miesiącu 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:91933731 Nie możesz zmienić danych konta Allegro na inną osobę. Do wypłaty środków możesz podać tylko własne konto bankowe. Jeśli go nie masz, ustaw sobie wypłaty przekazem pocztowym na adres zamieszkania. Wypłaty są realizowane raz w miesiącu do kwoty 800 zł.

Bez dodania własnego konta bankowego nie zwrócisz wpłaty kupującemu przez Allegro Finanse.

oznacz moderatorów

Client:91933731
#1 Nowicjusz#

Dziekuje za podpowiedzi wszystko uzgodnione z allegro i kupującym zostałem poinformowany rozumiem wszystko można zamknąć temat

oznacz moderatorów