anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wyłączenie sprzedaży na Allegro

MAMY ROZWIĄZANIE!
konto zamknięte
Nie dotyczy

Witam czy jest możliwość wyłączenia sprzedaży na koncie? Mianowicie chodzi o dezaktywację payu oraz przelewy24 i usunięcie moich danych do wypłat.

 

chciałbym tylko kupować na Allegro a nie sprzedawać.

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
mdrogeria
#21 Demiurg#

załóż nowe konto , a stare rozwiąż tak -https://allegro.pl/rozwiazywanie-umowy/wniosek/rozwiazanie

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Nie chce nowego, tutaj mam duża historie zakupów i dostęp do sprzedawców łatwy w razie problemów z gwarancja.

 

myslalem ze Allegro ma taka możliwość ingerencji w koncie

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

zapytamy moderatora . 

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Tak przyda się opinia kogoś pracującego w Allegro 🙂

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@konto zamknięte najlepsze rozwiązanie to nie wystawiaj nić na sprzedaż tylko kupować. A nóż może za 5 dni będziesz chciał coś jednak sprzedać. Nie wiem w czym widzisz problem?

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Nie ma potrzeby zakładania nowego konta, po prostu kończysz wszystkie oferty i nic nie wystawiasz, wtedy będzie to konto wyłącznie zakupowe. Tak samo nie ma potrzeby dezaktywować PayU i Przelewy24. Nie będzie sprzedaży, nie będzie wpłat, więc aktywne wypłaty w niczym Ci nie przeszkadzają. Jeżeli chcesz dezaktywować mimo to, dokonaj zmiany numeru konta do wypłat, wpisz tam cudze konto i przelej z niego 1 zł. Weryfikacja nie powiedzie się i Twoje wypłaty nie będą aktywne.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

Niby tak, ale wole to legalnie mieć zrobione i po prostu usunięte dane wypłat od operatorów payu i p24

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Dostałam informację, że aktywowałeś obie usługi przelewami tradycyjnymi. Jeśli przesłałeś do weryfikacji dokumenty, to są one usuwane od razu po skończonej weryfikacji. Nie zakładałeś osobno kont u Payu i Przelewy24. Nie mamy możliwości, żeby całkowicie usunąć Twoje dane z ustawień wypłat w Allegro. Możesz jednak coś zmienić w Ustawieniach wypłat, np. rachunek, czy częstotliwość wypłat i wtedy usługi dezaktywują Ci się automatycznie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

OK w takim razie zostawię tak jak jest, dziękuje serdecznie za pomoc 🙂

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@konto zamknięte Jeśli rozwiązanie zaproponowane przez @xyz96 nie jest dla Ciebie wystarczające, proszę o cierpliwość. Dopytam czy możemy usunąć dane do wypłat z Twoich zakładek Allegro Finanse i wrócę tu z odpowiedzią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
ELEKTROMARKET
#12 Orędownik#

a jaki jest sens takiego kasowania konta sprzedaży ? po prostu nie wystawiasz ofert i nie sprzedajesz, ja mam jedno konto do sprzedaży i zakupów i w niczym mi to nie przeszkadza  

oznacz moderatorów